מעבר לאתר המותאם  480 שיגורים לעבר ישראל; חמאס מאיים לשגר טילים על ת"א הערב

  שלמה ריזל No Comments on 480 שיגורים לעבר ישראל; חמאס מאיים לשגר טילים על ת"א הערב

  צה"ל ממשיך את התקיפות ברצועה ואף הורה לדיירי מגדל בעיר להתפנות לקראת הפצצתו | בחמאס מאיימים כי יגדילו את הטווח לת"א ואף יגדילו את המטחים יותר מהמטח על אשקלון | 150 שיגורים נפלו בשטח הרצועה

  צילום: פלאש 90
  19:30
  27.07.21
  קובי פינקלר No Comments on פורם הלמידה על מבצע "שומר החומות": יופקו לקחים לזירה הצפונית

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לאחר המשך התקיפות הקשות והסיכולים הממוקדים ברצועת עזה, בעזה דיווחו כי צה"ל הורה לדיירי מגדל בעזה להתפנות לקראת הפצצת המגדל. לפי ‏רשת 'אל-ערבייה' ישראל פנתה למצרים בבקשה לתווך בעניין השגת הפסקת אש ברצועה. מוקדם יותר היום המצרים דיווחו שישראל דוחה כל ניסיון להביא להפסקת אש.

  הקש בגג למדגל הערב ברצועה:

  לאחר הפצצת המגדל:

   

  מדובר צה"ל נמסר: נכון לשעה זו, זוהו כ-480 שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל וכן כ-150 שיגורים כושלים שנפלו בשטח הרצועה. לוחמי ההגנה האווירית יירטו כ-200 שיגורים

  בתגובה, דובר חמאס אבו עוביידה העביר מסר מאיים לישראל ואמר: "אם האויב יתמיד והפציץ מגדלים אזרחיים, אז תל אביב תהיה במתקפת טילים קשה שתעלה על מה שקרה באשקלון". זה האיום החמור ביותר של חמאס והם מתכוננים לשעה 21:00.

  ‏שר המודיעין ‎אלי כהן אמר: "חמאס הוא זה שאחראי להסלמה והוא זה שישלם את המחיר, עם ארגוני הטרור האחרים בעזה שכבר סופרים עשרות הרוגים – כולל פעילים בכירים. מי שפוגע בנו צריך לדעת שדמו בראשו".

     0 תגובות