מעבר לאתר המותאם  הבחירה בבית החולים לנשים ויולדות – זו ההשתדלות שלך!

  עפר גדנקן No Comments on הבחירה בבית החולים לנשים ויולדות – זו ההשתדלות שלך!

  כשאת בוחרת במקום המקצועי ביותר, עם הרופאים הטובים ביותר, עם שירותי רפואה מתקדמים לצד התאמה מושלמת לאורחות חייך ולדרישות ההלכה, את יודעת שאת עושה את מירב ההשתדלות שלך.

  22:55
  20.06.21
  איתי גדסי No Comments on בדיון הערכת מצב על הקורונה הוחלט: הקמת מתחם בדיקות בנתב"ג

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  המרכז הרפואי שיבא- אשר נמצא ברשימת עשרת המרכזים הרפואיים המובילים בעולם על פי דירוג ה'ניוזוויק' כבר שנתיים ברציפות הוצב גם במגזין 'פורבס' עם מספר הרופאים המומחים המשתייכים לאגף לנשים ויולדות בשיבא הגבוה בצורה יוצאת דופן ובולטת מול כל מרכז רפואי אחר בישראל!

  " הסיפורים המרגשים על ניסים גדולים והצלחות רפואיות כאן בשיבא מרגשים אותי בכל פעם מחדש". אומרת יעל קרישבסקי – מתאמת הקהילה בשיבא, פעמים רבות מדובר בנשים שבמקום אחר לא נתנו להן בכלל סיכוי ללדת שוב, או ללדת באופן זה או אחר. פעמים רבות מדובר בהצלת חיים ממש. אלו סיפורים שבכל יום. אבל גם במצבים שהכל בסדר ב"ה, ובכל המקרים היולדות מציינות את המקצוענות הרפואית הגבוהה שקיימת כאן. מעבר לכך, כיום יכולה האשה החרדית ללדת בשיבא ולהרגיש כמו מלכה, עם התאמות מיוחדות לדרישות ההלכה ותנאים פיזיים מצוינים. לדוגמה: אם יולדת מגיעה ללידה עם מלווה בשבת, ידאגו לו למקום לינה במלונית – עד למוצאי שבת, כל יולדת מקבלת גם עלון עם כל המידע הנוגע לענייני ההלכה הנוגעים לשבת, למזון המהדרין וכו'. הצוות כאן קשוב מאד והאווירה פשוט נהדרת. אני מזמינה את כולן לנסות וליהנות".

  לבירורים ומידע נוסף ניתן לפנות למתאמת הקהילה יעל קרישבסקי במספר טלפון 052-666-7991  0 תגובות