ההמלצות של אלקטרה לתחזוק נכון של המזגן לקראת הקיץ

  עפר גדנקן No Comments on ההמלצות של אלקטרה לתחזוק נכון של המזגן לקראת הקיץ

  הקיץ כבר כאן, ואיתו החום הבלתי נסבל. אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם טמפרטורה קרירה ונעימה בבית, כדאי שתקדישו כמה דקות למזגן שלכם. מה נדרש מכם לעשות? לא הרבה:

  1:49
  22.05.24
  נתי קאליש No Comments on בוילה יוקרתית באזור מרוחק: מסעו של האדמו"ר מויז'ניץ לאשדוד

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הפעלת המזגן ל'סיבוב ניסיון':

  עוד לפני שהקיץ מגיע לשיאו ודאו שהמזגן שלכם תקין. הפעילו את המזגן (על מצב קירור כמובן). אין חובה לסגור חלונות, לא צריך להשאיר אותו פועל למשך שעות. עשו לו פשוט סיבוב ניסיון, כדי לוודא שהכול כשורה. כך, אם מתגלה תקלה, יש לכם זמן תגובה לפני העונה החמה שבה הלחץ והעומס על טכנאי המיזוג בלתי נסבלים, ממש כמו החום בחוץ.

   ניקוי יסודי של פילטר המזגן:

  אחת הפעולות החיוניות ביותר לתחזוקת המזגן היא ניקוי מסנן האוויר (פילטר). הפילטר צובר אבק ולכלוכים עם הזמן, ולכן הוא עשוי להיסתם ולפגוע ביעילות המזגן. הוציאו את הפילטר, שטפו אותו במים פושרים (אפילו לא צריך סבון) ותנו לו להתייבש היטב. לאחר מכן החזירו אותו למקומו. את הפעולה הזו מומלץ לעשות גם לפני ההפעלה הראשונה של המזגן בעונה.

  ניקוי היחידה החיצונית המדחס):

  מדחס המזגן ממוקם מחוץ לחלל הממוזג. פעולת המדחס המורכבת מיניקת אוויר, דחיסתו ופליטתו דורשת שפתחי האוויר יהיו פנויים ונקיים ככל האפשר. אם המדחס מתקשה בשאיבת ופליטת האוויר פעולתו נפגעת וצריכת האנרגיה שלו עולה. חשוב מאוד לפנות את פתחי המדחס מעלים, ענפים ושאר לכלוכים שעשויים לשבש את הפעילות שלו.

  התוכן מוגש באדיבות אלקטרה מערכות אקלים ואנרגיה, המובילה את ענף מיזוג האוויר בישראל זה כ-70 שנה ומספקת מגוון רחב של פתרונות מיזוג ביתיים ומסחריים בטכנולוגיות חדשניות ובעיצוב מתקדם כדי לאפשר לכל אחד ואחת ליהנות מאיכות חיים טובה יותר, תוך הקפדה על חיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה.  0 תגובות