נתניהו: "אנחנו עלולים לאבד את המקום בתור לחיסונים"

  איתי גדסי No Comments on נתניהו: "אנחנו עלולים לאבד את המקום בתור לחיסונים"

  ראש הממשלה נתניהו בקריאה לגנץ: "צריך לשים את הפוליטיקה בצד ולאשר מיד בממשלה את רכש החיסונים הנוספים שדרושים לעם ישראל"

  צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש הממשלה בנימין נתניהו קורא לגנץ להתעלות על השיקולים הפוליטיים ולאפשר את רכש מנות החיסון הנוספות. בסרטון קצר שפרסם הערב (שלישי), אמר ראש הממשלה: "חג שמח אזרחי ישראל. אני שמח לראות אתכם חוגגים ברחבי הארץ היפה שלנו. זה לא מובן מאליו. מדינות רבות נכנסות עכשיו לסגר. אנחנו ברוך השם בסדר".

  "יש לזה הרבה סיבות" מוסיף נתניהו. "בראש ובראשונה כי הקדמנו להזמין מיליוני חיסונים לארץ וכמובן בעזרת ההיענות שלכם ובעזרת קופות החולים. אנחנו הקדמנו את כל העולם ואנחנו יוצאים ראשונים מהקורונה. חזרנו לחיים אבל אנחנו צריכים לזכור, יש תפוגה לחיסונים שקיבלנו. אנחנו נצטרך עוד מיליוני חיסונים, עוד חצי שנה, עוד שנה. אף אחד לא באמת יודע מתי ולכן כדי לשמור על הבריאות האיתנה שלכם, כדי לשמור על הכלכלה הפתוחה שלנו, אנחנו חייבים להזמין עכשיו עוד מיליוני חיסונים. הבשורה הטובה שאני יכול להגיד לכם, שבסבירות גדולה מאוד, החיסונים החדשים שנזמין כבר יהיו תקפים גם לילדים שלנו.

  נתניהו הפנה אצבע מאשימה לגנץ: "לצערי, יש מי שמעכב את אישור הממשלה על רכש החיסונים הנוספים הללו וזה מסוכן מאוד. משום שבמקום להקדים מדינות אחרות בתור הפעם, אנחנו יכולים לאבד את המקום שלנו בתור והחיסונים שמיועדים להגיע אלינו, יגיעו למדינות אחרות, לנו יהיה חסר. זה מסוכן לבריאות, זה מסוכן לכלכלה. צריך לשים את הפוליטיקה בצד ולאשר מיד בממשלה את רכש החיסונים הנוספים שדרושים לעם ישראל. חג שמח, תמשיכו לטייל. בעזרת השם נמשיך להיות מודל הצלחה לעולם".

  יו״ר כחול לבן ושר הביטחון בני גנץ בתגובה: "נתניהו, עד שאתה יוצא מהבונקר, זה בשביל לשקר? אתה חונק את הדמוקרטיה שלנו בשביל לברוח ממשפט, ומנסה להשאיר את מדינת ישראל בלי שר משפטים. אם המדינה חשובה לך יותר מהמשפט שלך, בוא נכנס ממשלה ונאשר את כל מה שצריך לאשר, היום".  0 תגובות