מעבר לאתר המותאם  המשלוחים עד הבית של מגוון מוצרי דבי וולף ממשיכים!

  עפר גדנקן No Comments on המשלוחים עד הבית של מגוון מוצרי דבי וולף ממשיכים!

  הסגר ממשיך ואיתו משלוחים עד הבית של מגוון מוצרי דבי וולף, כי גם בבית ובמיוחד כעת- חשוב במיוחד לשמור על שגרת טיפוח כדי להראות ולהרגיש טוב • בשיחת טלפון אחת תהנו מהטבות ייחודיות ובלעדיות על מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח במחיר מיוחד שלא יחזור!

  19:43
  25.02.21
  צבי טסלר No Comments on במהלך ינואר נרשמה עליה חדה של 70% בסיכון לתחלואה קשה

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  נכון שכולם בבית ומכוני הקוסמטיקה הוצאו מחוץ לתחום לעת עתה, אבל דווקא כעת, במצב המתוח ובחוסר הוודאות הקיימים, חשוב יותר מתמיד לשמור על עור הפנים ולתחזק את שגרת הטיפוח, כי הרי אין כמו מראה רענן בכדי להשפיע על מצב הרוח וההרגשה החיונית. גם בתקופה זה, במכון דבי וולף ממשיכים להעניק את השירותים בכדי לאפשר לכל אחת לשמור על שגרת טיפוח מתוחזקת ונכונה ומציעים שירות משלוחים עד הבית של ליין מוצרי הטיפוח, התכשירים והאיפור.

  במספר הטלפון 0504425144 או במספר 1700500401 תוכלי לקבל ייעוץ אישי בהתאמה לעור הפנים שלך ולקבל את המוצרים במשלוח חינם עד הבית. ובנוסף, מכון 'דבי וולף' ממשיך במבצע המיוחד של 40% הנחה על מוצר הקוסמטיקה השני!

  ליין המוצרים של דבי וולף פותח בנוסחה ייחודית, בטכנולוגיה בלעדית הרשומה כפטנט רשום. המוצרים מעניקים מענה מדויק בהתאמה לסוג העור ולמטרת הטיפול. הנוסחה הייחודית, מחדשת את רקמת העור, מעודדת ייצור תקין של סיבי קולגן, מנטרלת רעלים, מגנה מפני השמש, מבהירה, מזינה, משקמת ומעלה את רמת הלחות בעור באופן ניכר.

  התכשירים כולם היפו אלרגניים, מכילים קוליגניים, מיוצרים מחומרי גלם טבעיים ומובחרים בלבד, בטוחים ויעילים קלינית, בטוחים לשימוש גם לעור רגיש במיוחד, מאושרים ע"י משרד הבריאות ועומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים במיוחד.  0 תגובות