מעבר לאתר המותאם  יו"ר מועצת יש"ע מצטרף לסער: "נתניהו כבר לא ימין"

  איתי גדסי 3 Comment on יו"ר מועצת יש"ע מצטרף לסער: "נתניהו כבר לא ימין"

  ראש המועצה האזורית בקעת הירדן ויו"ר מועצת יש"ע דוד אלחייני מצטרף למפלגתו של גדעון סער: "נתניהו עזב את ערכי הליכוד; הבטיח להחיל את הריבונות הישראלית בבקעה ולא קיים; זה לא ראש ממשלה ימני"

  דוד אלחייני צילום: פלאש 90
  23:19
  28.02.21
  שלמה ריזל No Comments on דיווח בסוריה: תקיפה אווירית נגד יעדים איראנים בדמשק

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש המועצה האזורית בקעת הירדן ויו"ר מועצת יש"ע דוד אלחייני הודיע היום (שלישי) על הצטרפותו לתקווה חדשה בראשות גדעון סער.

  "נתניהו עזב את ערכי הליכוד, אני לעולם אשאר נאמן לערכים של המחנה הלאומי. כשנתניהו מצהיר על שתי מדינות לשני עמים, כשנתניהו משרטט את גבולות מדינת הטרור הפלשתינית על %70 משטחי יו"ש, כשנתניהו לא מסדיר את ההתיישבות הצעירה ומקפיא את ההתיישבות, כשנתניהו הוליך שולל אותי ואת תושבי בקעת הירדן, הבטיח להחיל את הריבונות הישראלית בבקעה ולא קיים, זה לא ראש ממשלה ימני", כתב אלחייני.

  "יש לי חברים טובים בליכוד, אני אוהב ומחבק אותם, קשה לעזוב את הבית, הבית שכה אני אוהב, אבל נתניהו הרס אותו. גם יצחק שמיר כראש הממשלה ויו"ר הליכוד החליט בזמנו לעזוב את הליכוד כשאיבד אמון בנתניהו וראה שהוא בגד בער כי הימין. המקום הכי מתאים שחוזר לליכוד של ימי בגין ושמיר הוא "תקווה חדשה" בראשות גדעון סער".

  "אני מאמין בגדעון, זאב אלקין, יועז הנדל ובחבריהם. מאמין ביושרם, בכנות שלהם להביא תקווה ובשורה למדינת ישראל. אני מאמין במנהיגותו של גדעון סער, נאמנותו לערכי המחנה הלאומי, והוא האיש המתאים ביותר להנהיג את מדינת ישראל בעת הזו".

  "תושבי בקעת הירדן, אתם יקרים לי מכל ואני נאמן לכם ולבחירתכם בי , אני נשאר בתפקידי כראש מועצת בקעת הירדן ויו"ר מועצת יש"ע ומודיע כי בבחירות הקרובות אתמוך ואצביע למפלגת "תקווה חדשה" בראשות גדעון סער. אני קורא גם לכם ולכל תושבי יהודה ושומרון להצטרף אלינו ולהצביע ל" תקווה חדשה" בראשות גדעון סער".  3 תגובות

  מיין תגובות
  1. 3

   העם לא טיפש…כל אלה הפוליטיקאים שחושקים בהחלפתו/נפילתו מה שמנחה אותם זו התאווה לשלטון…
   המציאות וההסטוריה שלנו מדברת בעד עצמה …
   אין לנו לעם ישראל סנגור טוב יותר מנתניהו או קטגור
   טוה יותר לאויבינו…אף אחד לא מושלם …עלינו לזכור
   ולכבד את נתניהו על מסירותו ולא לשכוח את היותו
   בן למשפחה שכולה ולהפסיק את העליהום הברברי
   עליו …די לשינאה/ת החינם…

  2. 2

   לנאיביות של חוגים מסויימים אין גבול: ראשית הוא מאמין באמונה שלמה שסער וחביריו, יעשו מה שנתניהו רצה או לא רצה, אבל בודאי לא היה יכול, לעשות, ומובן מאיליו שגם סער לא יוכל (ואפילו לא איתמר בן גביר כשיעלה לראשות הממשלה). ושנית, בסופו של דבר שוטים כמוך יביאו שלטון שמאל או לפחות שותפות עם שמאל, לזה אתה חותר?

  3. 1

   יש להניח ששום בר דעת לא מאמין באמת, שהגנצים והיעלונים והלפידים למיניהם מאמינים באמת שנתניהו מושחת, ובאמת ובתמים הם מעוניינים ב"מדינה מתוקנת" וכו' וכו', את הדמגוגיה הזו אנו מכירים מילדות…