מעבר לאתר המותאם
  1

  מרן הגר"ח לשר הבריאות: "כולם צריכים ללכת ולהתחסן"

  איתי גדסי וצבי טסלר No Comments on מרן הגר"ח לשר הבריאות: "כולם צריכים ללכת ולהתחסן"

  שר הבריאות הגיע למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייסבקי, ויחד עם נכדו הוצג לו מצבה של מערכת הבריאות עם העלייה הדרמטית של החולים הקשים. הרב שב וקרא לכל הציבור להתחסן, ואמר כי כבר הורה בתחילת הסגר לסגור את התתי"ם

  15:26
  25.01.21
  ארי טננבוים No Comments on האחים יואל ושמואל אלהרר בסינגל חדש: "עצור לנשום" | האזינו

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לראשונה מתחילת המגיפה שר הבריאות יולי אדלשטיין הגיע היום (רביעי) לביקור מיוחד במעונו של מרן שר התורה הגר״ח קנייבסקי שליט״א וקיבל את ברכתו לברכה והצלחה.

  השר אדלשטיין ונכדו של מרן, הרב יעקב קנייבסקי, הציגו בפני שר התורה את נתוני התחלואה והתמותה החריפים, גם בקרב ילדים ונערים צעירים, וכן את העומס המוטל על בתי החולים כתוצאה מהתפרצות הגל השלישי.

  במפגש הודה שר הבריאות למרן הגר״ח על קריאתו לציבור להתחסן כנגד נגיף קורונה וציין כי ההיענות בקרב הציבור החרדי לחיסונים השתפרה אבל יחד עם זאת חשוב להמשיך לעודד את הציבור החרדי להתחסן.

  הרב שב וקרא לכל האנשים יראי ה' ללכת להתחסן, ובייחוד לצוותי ההוראה, כדי לאפשר את פתיחת תלמודי התורה אחרי הסגר.

  השר ביקש ממרן הגר״ח להורות על המשך סגירת תלמודי התורה חרף הקושי הגדול וזאת בשל הרצון להוריד את מספר הנדבקים בנגיף בקרב הציבור החרדי. מרן שר התורה אמר כי כך אכן הורה בתחילת הסגר.

  המצב במגזר החרדי: 33.1% מהמאומתים אתמול – חרדים. 1,134 מאומתים. שיעור הבדיקות החיוביות 19.1% – כפול מבמגזר הערבי וכמעט פי ארבע מבמגזר הכללי.

  בנוסף, פרופ' ערן סגל ממכון ויצמן אומר היום: 50% מהנדבקים במגזר החרדי נדבקו במוטציה הבריטית .  0 תגובות