ההילולא המרכזית של מרן רבי שלמה קורח זצוק"ל

  עפר גדנקן 1 Comment on ההילולא המרכזית של מרן רבי שלמה קורח זצוק"ל

  רגל יום השנה השני להסתלקותו של רב העיר בני ברק, מרן הגאון הרב שלמה קורח זצ”ל, ולאור המצב הנוכחי עם מגיפת הקורונה, שאינו מאפשר קיום אירועים עצרות והילולות המוניות כמדי שנה.

  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  תלמידי ומקורבי הרב בארץ ובעולם אינם מוותרים, ונערכים להילולא מרכזית לזכרו לרגל יום השני, שהשנה תתקיים במתכונת קורונה – משדר ענק לזכרו ולעילוי נשמתו הטהורה בסמוך לציונו ברחבת בית העלמין סנהדריה בירושלים, שיועבר בשידור חי לרבבות צופים ומאזינים באמצעים הטכנולוגיים השונים.

  המשדר יתקיים ביום ראשון הקרוב י”ד תשרי ה’תשפ”א, בין השעות 16.00 ל-20.00 אחה”צ, בין היתר במשדר המיוחד יתקיימו ראיונות מיוחדים עם גדולי הרבנים, מקורבים, תלמידים ואישי ציבור, ובהשתתפות בנו ממשיך דרכו, הגאון רבי עמרם קורח שליט”א רב ק”ק תורת חיים ביתר עילית.

  כן לראשונה בהפקת ענק – יוגש השיר ההיסטורי “איש המידות” לזכרו של הרב זצ”ל, בו משתתפים גדולי הזמר המזרחי: איציק אשל, מידד טסה, אלעד שעאר, אבישי אשל ועשרות כנרים ונגנים. השיר הופק ומוגש ע"י היוצר והאמן יניב בלאס – תלמידו ומקורבו של מרן זצ"ל.

  בשיאו של המשדר תתקיים תפילת מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט”א על ציונו הקדוש, לישועת והצלת עם ישראל מנגיף הקורונה, כפי מיטב מסורת יהודי תימן, הנודעת רבות בכוח תפילתה. לאחר מכן יוצג על מסכי ענק, מצגת מרגשת מחייו של הרב זצ”ל.

  המעמד הגדול יועבר בשידור חי בערוצי ובאתרי הקודש: קול חי, הידברות, בחדרי חרדים, ערוץ אלפיים, כל רגע, ערוץ היהדות העולמי, אתר המאורות – ערוץ התוכן וההלכה ליהדות תימן ועוד. כמו כן, יהיה ניתן להתחבר למעמד בשידור חי טלפוני בטלפון – 8416* או 03-30-88-88-5.

  בשיחה עם מארגני ההילולא – ראש מוסדות מאורות הרש”ש הרה”ג רבי יהורם יפת שליט”א הוא אומר, העמדנו צוות מיוחד שפועל בימים האחרונים ללא לאות על הפקת המעמד בצורה הטובה ביותר – על אף הקשיים שנערמים לפתחם במצב חירום של מגיפת הקורונה – בפרט שמדובר כאן בכבודו של רבינו הגדול זצ”ל שהכרת הטוב גדולה אנו רוחשים לו, ובודאי זכות גדולה ונעימה היא לנו לקחת חלק בהפקת ההילולא, כהמשך לשרשרת המפעלים הכבירים בקרב בני קהילות קודש תימן בפרט במשך כל ימות השנה.  1 תגובות

  מיין תגובות