מעבר לאתר המותאם
1

ח"כ עפר שלח דורש לקיים פריימריז לראשות 'יש עתיד' ומצהיר: "אני אתמודד"

ישראל רובין No Comments on ח"כ עפר שלח דורש לקיים פריימריז לראשות 'יש עתיד' ומצהיר: "אני אתמודד"

זעזועים בצמרת יש עתיד: בכיר הרשימה ח"כ עפר שלח דורש לקיים פריימריז לראשות הרשימה ומודיע על כוונתו להתמודד לתפקיד: "נפגשתי עם יאיר לפיד והצגתי לו את הצורך הדחוף בחידוש פניה של יש עתיד; זה חייב להתחיל מבחירות מקדימות לתפקיד יו"ר המפלגה. אני אתמודד"

ח"כ עופר שלח | צילום: דוברות הכנסת, עדינה ולמן צילום: דוברות הכנסת, עדינה ולמן

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בכיר רשימת יש עתיד, ח"כ עופר שלח דורש לקיים פריימריז לראשות הרשימה ומצהיר כי הוא מעוניין להתמודד על התפקיד מול יו"ר המפלגה, יאיר לפיד.

בהודעה שהוציא היום (רביעי), כתב ח"כ עופר שלח: "בימים האחרונים נפגשתי עם יאיר לפיד והצגתי לו את הצורך הדחוף בחידוש פניה של יש עתיד. דחיית הבחירות לכנסת מאפשרת לנו לבצע את מה שמתחייב כדי לבנות אלטרנטיבה ראויה לקראת הבחירות הבאות".

"זה חייב להתחיל מבחירות מקדימות, מיידיות ופתוחות, לתפקיד יו"ר המפלגה. אני אתמודד, ואשמח אם יהיו עוד אחרים", הוסיף שלח.

שלח, הנחשב למקורב ביותר ליו"ר יש עתיד, מתח ביקורת על יו"ר המפלגה על שריון כהונתו כיו"ר פעם אחר פעם, לטענת שלח, אף ללא תיאום עם חברי הסיעה "כשקמה יש עתיד נקבע כי בחירות כאלה יתקיימו עוד לפני הכנסת ה-21. מאז הוזז המועד פעמיים – במהלכים חשאיים, ללא שיתוף הח"כים של המפלגה והפעילים שלה. בינתיים חלפו שמונה שנים ועוד מעט חמש כנסות. יש עתיד היא היום תנועה בוגרת וחזקה, עם קבוצת אנשים מעולה. הגיע הזמן לקיים מה שהבטחנו".

עוד הוסיף שלח "בליל הבחירות האחרונות, עוד לפני פירוק כחול לבן, אמרתי שכדי להציב אלטרנטיבה לימי ביבי החשוכים לא מספיק להגיד 'אנחנו נקיי כפיים' ולעמעם כל מסר אחר. צריך לגבש ולהציג אלטרנטיבה רעיונית שלמה, בכלכלה ובביטחון ובפוליטיקה ובכל תחומי החיים. צריך להגיד אותה בבירור, בלי לזגזג ובלי להתפתל. זה נכון שבעתיים בימי המשבר הנוכחי, מהגדולים שידענו".

"וזה מתחיל, זה חייב להתחיל, בבחירת מנהיג שיציג כך את הפתרונות שלו ויזכה עליהם לאמון. נקבע את הכללים. נקבע את המועד. ניערך, ניבנה ונקיים תוך כדי זה בירור אמיתי מי אנחנו. בלי זה, לא נהיה אלטרנטיבה ולא ננצח", כתב שלח.0 תגובות