מעבר לאתר המותאם
1

ד"ר ציון שלוסברג: "קרוב ל-25 אלף בחורי ישיבה נמצאים במתווה"

אסתי פלד No Comments on ד"ר ציון שלוסברג: "קרוב ל-25 אלף בחורי ישיבה נמצאים במתווה"

ד"ר ציון שלוסברג ממגבשי מתווה הקפסולות בריאיון ל'מהדורה המרכזית' מספר על הצלחת המתווה ומעדכן על נתוני הישיבות המשתתפות במתווה הייחודי לישיבות. איך מתנהלות הקפסולות בתוך הישיבות? והאם מתווה דומה יכול להיות פתרון לסוגיית אומן?

10:49
23.10.20
ישראל רובין 2 Comment on הטיחה ביועמ"ש: "פרשת משפטים בושה" – ועוכבה לחקירה בשבת

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ד"ר ציון שלוסברג ממגבשי מתווה הקפסולות בישיבות התראיין הערב (שלישי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת איתי גדסי ועדכן על נתוני המתווה, "היום מעל 140 ישיבות נמצאות בתוך המתווה, מדובר על מספר שקרוב ל-25 אלף בחורי ישיבה. קרוב ל-15 אלף בחורים נבדקו. מספר החולים עומד על 0.9% לא משהו שלא היינו ערוכים אליו".

בישיבות יש מתחמי בידוד. אנחנו מגישים בדיקות שתריך, סך הכל אני חושב שהתחלנו ברגל ימין".

אחרי שבועיים בקפסולה כולם מתאחדים במבנה אחד יחד. יש בחורים שאומתו כחולים והם נמצאים בישיבות במתחם מסודר שיהיו שם עד שיבריאו. בנוסף יש מתחמים מבודדים החשודים כחולים. אין מגע בין בחורי הישיבה לאנשי הצוות".

בעל התוקע שיכנס לישיבה ורמי"ם יכנסו למתחמים מבודדים מאחורי מחיצות. בחורי הישיבה צפויים לצאת אחרי יום כיפור 40 יום. אבל ייתכן שבשביל למנוע התפרצויות אולי ישאירו את הבחורים מספר ימים נוספים בתוך הישיבות".

האם אפשר לעשות מתווה באומן דומה לישיבות? "אין דבר העומד בפני הרצון. אם רוצים להגיע לפתרון טוב, אפשר חמצוא את הדרך למצוא את הדרך. האנשים שמכירים את המקום גיאוגרפית יכולים למצוא פתרון לכך".

 

 0 תגובות