מעבר לאתר המותאם
1

האב וחתן הבר מצווה הודו למתנדבים: "בלעדיכם היינו עצובים" • צפו

דוד קליגר No Comments on האב וחתן הבר מצווה הודו למתנדבים: "בלעדיכם היינו עצובים" • צפו

במשפחה אשר נמצאת במלון הקורונה 'כינר', הגיעה העת לחגוג את בר המצווה לבנם ובמוקד "בידוד אונליין' של 'רפואה ושמחה' בניהולו של איש החסד מאיר קווין עמלו קשה לשמח אותם ולדאוג לכל מה שצריך כדי שהשמחה תהיה מושלמת • צפו

14:21
18.01.21
ארי טננבוים No Comments on "קול חי מיוזיק" במופע מיוחד: עמי כהן מארח את שלמה כהן | צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

עם ישראל בתפארתו: אמש התקיימה חגיגת בר מצווה לנער חולה קורונה אשר הגיע לגיל מצוות ונאלץ לחגוג את יומו הגדול במלונית הקורונה 'כינר' שבצפון, שם שוהה עם משפחתו המחלימה גם היא מהנגיף.

במוקד "בידוד אונליין' של 'רפואה ושמחה' בניהולו של איש החסד מאיר קווין אשר דבר הבר מצווה הגיע לאוזניהם, כמו יתר האירועים והשמחות הנערכות בעזרתם ב-16 מלוניות הקורונה לאורכה ורוחבה של ארץ ישראל, עמלו רבות להפתיע את החוגגים עם שמחה מושלמת לנוכח הסיטואציה הפחות חגיגית ופינקו בשלל הפתעות, כשהם משנעים למלון באמצעות מתנדבי הארגון הכל בכל מכל כל, מעוגת בר מצווה מפוארת, ועד מיני מאפה, מגשי פירות, מוזיקה, משחקים, מתנות, תפאורה ועוד.

יו"ר "רפואה ושמחה" הרב ישראל צישינסקי מציין בהתרגשות כי "מעבר לפעילות החסד השוטפת הן בהסעת חולים, זקנים ומוגבלים באמצעות צי האמבולנסים שלנו, והן בפעילות האונליין מול כל מלוניות הקורונה ומול אלפי מבודדים בכל פינה בישראל הנעזרים מדי יום ביומו באמצעות הארגון על רבבת מתנדביו, אנו שמחים לעמוד לימין המחלימים הנאלצים לחגוג את שמחתם במלוניות הקורונה. למרות המרחקים העצומים והאתגרים הגדולים אנו מספקים להם הכל עד המלונית עבור שמחה מושלמת. אין תחושת סיפוק גדולה מזה לשמח יהודים ביומם הגדול".

המשפחה הנרגשת ובראשה חתן השמחה לא ידעה את נפשה מרוב אושר והודתה למנכ"ל הארגון מאיר קווין על הכל, כשלרגע לא חשבו שבסוף תהיה להם כזו חגיגה מושלמת.0 תגובות