מעבר לאתר המותאם
1

יו"ר הכנסת: "ועדת האתיקה תטפל בעניינו של ח"כ עודה"

איתי גדסי 1 Comment on יו"ר הכנסת: "ועדת האתיקה תטפל בעניינו של ח"כ עודה"

לאחר שפורסם כי ח"כ עודה השתתף באירוע של ארגון הטרור חמאס ברמאללה, יו"ר הכנסת יריב לוין הגיב לאירוע ואמר כי הוא "בלתי נסבל" וכי "אינו מוכן להשלים עם המצב". "ועדת האתיקה של הכנסת תטפל בכל תלונה שתגיע בעניינו של ח"כ עודה", קבע לוין

צילום: Tomer Neuberg/Flash90
17:57
28.10.20
איתי גדסי No Comments on נתניהו לראשי מועצות בשומרון: "בלי יהודה ושומרון קיומנו היה בסכנה"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר הכנסת, ח"כ יריב לוין, הגיב היום (חמישי) על השתתפותו של ח"כ איימן עודה בכנס של ארגוני החמאס והפת"ח ברמאללה.

"השתתפותו של חבר כנסת באירוע תמיכה בטרור עם הגרועים שבאוייבי ישראל היא דבר בלתי נסבל שאיני מוכן להשלים איתו", קבע יו"ר הכנסת.

"הכנסת ניסתה בעבר להגן על עצמה מפני בחירתם של חברי כנסת המשתפים פעולה עם האויב, ופסלה את מועמדותם, אולם בג"ץ הוא שביטל פעם אחר פעם את הפסילה ואיפשר את האבסורד הזה", ציין לוין.

לוין קבע כי "ועדת האתיקה של הכנסת תטפל בכל תלונה שתגיע בעניינו של ח"כ עודה".

לדבריו "אני אמשיך להיאבק על כך שכל חברי הכנסת יוכלו לפעול בחופשיות מלאה, אך לא יוכלו להפוך את ישיבתם בכנסת לכלי לחיזוק ארגוני הטרור".

בתוך כך, ח"כ קטי שטרית (הליכוד) פנתה לקצין הכנסת, ניצב יוסף גריף, בדרישה לבחון האם יש לאסור את כניסת יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה למשכן הכנסת, לאחר שהשתתף בכנס של ארגוני הטרור פת"ח וחמאס בתחומי הרשות הפלסטינית.

ח"כ שטרית הסבירה כי "על פי הנחיות משרד הבריאות מי ששהה בתחומי הרשות הפלסטינית נדרש להיכנס לבידוד ביתי בן 14 ימים. זאת בדומה להנחייה שניתנה בנוגע לביקור ברמאללה שתכנן שר החוץ הגרמני הייקו מאס בחודש שעבר".

שטרית קראה לקצין הכנסת לבחון את המקרה ולמנוע, בהתאם להנחיות משרד הבריאות בעניין נגיף הקורונה, את כניסתו של עודה לכנסת.1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    הכי מצחיק שאין עדיין ועדת אטיקה, אז מתי היא תיבחן את זה בקדנציה הבאה?