מעבר לאתר המותאם

  עשרות כבאים שזועמים על יו"ר ההסתדרות הודיעו: "עוזבים את הארגון"

  קלמן טלר No Comments on עשרות כבאים שזועמים על יו"ר ההסתדרות הודיעו: "עוזבים את הארגון"

  עשרות כבאים המיוצגים כ-35 שנה בארגון "ההסתדרות" שלחו מכתב זועם ליו"ר ארנון בן דוד, בו הם מודיעים לו על עזיבת "ההסתדרות" לטובת ארגון "ההסתדרות הלאומית". במכתב הכבאים מטיחים בבן דוד, "לא הבאת שום הישג אלא רק כניעה בפני נציב הכבאות" | המכתב המלא

  Israeli firefighters applaud medical staff battling coronavirus outside the Ichilov hospital in Tel Aviv on April 7, 2020. Photo by Tomer Neuberg/Flash90 *** Local Caption *** ?????? ????? ??????? ?????? ????? ?????? ????? ???? ????? ??????? צילום: פלאש90
  22:59
  28.11.21
  אבי יעקב No Comments on ח"כ גפני: "בימים האחרונים פנו אליי בבקשה להצטרף לקואליציה"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הכבאים עוזבים: עשרות כבאים שיגרו מכתב קשה ליו"ר ההסתדרות ארנון בן דוד בו הם מודיעים על בקשתם לעזוב את הארגון שהיו בו חברים במשך 35 שנה. הרקע להחלטה הדרמטית נובעת מחוסר יכולת של ההסתדרות לעמוד על זכויות הכבאים, וחוסר יכולתה במימוש הישגים עבור הכבאים, כך טוענים הכבאים במכתב הזועם.

  במכתב עולות טענות קשות כנגד יו"ר ההסתדרות ארנון בן דוד ורואים בהתנהלות ההסתדרות, "בגידה באמונינו כעובדים מסורים אשר הלכנו עם ההסתדרות שכם אל שכם". הכבאים מטיחים בבן דוד: "לא הבאת שום הישג אלא רק כניעה בפני נציב הכבאות".

  בתחנה אומרים כי ההתנהלות של ההסתדרות אל מול נציב הכבאות היא "התנהלות שהיא ביזיון וכניעה בפני ההנהלה" לפי מקור מקרב הכבאים, "ההסתדרות הכללית נותנת יד לרמיסת העובדים ואף משתפת פעולה עם מהלכים חד צדדיים המלווים בהתנכלות מתמשכת".

  במכתב מודיעים הכבאים כי בכוונתם לעזוב את ההסתדרות ולעבור לארגון "ההסתדרות הלאומית.

  מההסתדרות נמסר בתגובה: "ההסתדרות גיבתה, תגבה ותמשיך לגבות את לוחמי האש, העושים את עבודתם במסירות רבה. ההסתדרות היא הבית של הכבאים בישראל".

  מכתב הכבאים ליו"ר ההסתדרות ארנון בן דוד:  0 תגובות