מעבר לאתר המותאם
1

בית החולים ביקש מהרופאים: "גלחו את הזקן"

אריאל שרפר No Comments on בית החולים ביקש מהרופאים: "גלחו את הזקן"

ביה"ח שמוביל את הטיפול בחולי הקורונה ביקש מרופאיו לגלח את הזקן לצורך התאמה אופטימלית של מסכות המיגון. "הוחלט על הגילוח על מנת להגן עליכם". 

Magen David Adom workers wearing protective clothing, as a preventive measure against the coronavirus evacuating a woman with suspicion for Coronavirus at Hadassah Ein Karem hospital, in Jerusalem, on March 22, 2020. Photo by Flash90 *** Local Caption *** ?? ???? ???? ???? ??? ?????? ??? ????? ???? ???? ??? ??? ????? ???? ??? ????? ???? ???? ????? ?????? ????? ????? ???? ?????? צילום: פלאש 90
18:25
10.07.20
דוד קליגר No Comments on שירין ורחשין: מב"ד הפתיע ואירח את המלחין האגדי יוסי גרין • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בבית החולים שיבא, המוסד שהוביל למעשה את נושא הטיפול בחולים בנגיף הקורונה, פרסמו הנחייה יוצאת דופן לכלל רופאי בית החולים לגלח את הזקנים עד אתמול (רביעי) בשעה 20:00, וזאת לצורך התאמה אופטימלית של מסיכת מיגון מסוג 95 – N. כך מפרסמים הבוקר (חמישי) כתבי הבריאות של "ישראל היום"- רן רזניק ומיטל יסעור בית-אור

סגן המנהל האדמניסטרטיבי של בית החולים שיבא אבי ברוך אמר: "התמודדות המרכז הרפואי עם נגיף הקורונה עולה מדרגה, וזאת לאור היקפי החולים המגיעים למרכז הרפואי.

על מנת להגן עליכם, צוותי הרפואה הבאים במגע ישיר או עקיף עם מטופלים (נשאים או חשודים), הוחלט במסגרת הערכת מצב על גילוח זקנים שנועד לאפשר לבישת מסיכת 95 – N, באופן שבו תהיה יעילה ותוכל להגן עליכם כנדרש".

ד"ר זאב פלדמן, סגן יו"ר ארגון רופאי המדינה ומנהל היחידה לנוירולוגיית ילדים בשיבא, העלה כבר לפני מספר ימים תמונת "לפני" ו-אחרי" גילוח הזקן, וכתב: "נערכים למלחמה בקורונה. התחלקנו לצוותים שאינם נפגשים כדי למנוע הדבקה, וחלקנו נאלצו לגלח את הזקנים כדי לאפשר התאמה טובה של ציוד המגן. אנחנו נערכים כדי לנצח".

הנחיה דומה הוציא מד"א עבור עובדיו שעוסקים בדגימות קורונה בבתים, ואף הנחה כי רק מי שאין לו זקן יוכל להתמגן כנדרש ולעסוק בלקיחת דגימות.

 0 תגובות