מעבר לאתר המותאם
1

התחבורה תצומצמם; סמוטריץ: "אל תשתמשו אם יש דרך אחרת"

איתי גדסי No Comments on התחבורה תצומצמם; סמוטריץ: "אל תשתמשו אם יש דרך אחרת"

שומרים על מינימום נצרך של תחבורה ציבורית; על פי החלטת הממשלה התחבורה הציבורית תצומצמם למינימום הנדרש. השר סמוטריץ: "השכל השיר ניצח. לא ניתן לקבוע כי אנשים ימשיכו לעבוד אך לא לאפשר להם להגיע למקום העבודה"

בצלאל סמוטריץ' צילום: Noam Rivkin Fenton/Flash90
0:33
09.07.20
דוד קליגר No Comments on בשיאה של השמחה: חתן הבר מצווה בביצוע נפלא ל"מה אשיב" • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

אחרי שעות רבות של דיון מעמיק ויסודי שבו נשמעו כל הדעות ונשקלו כל השיקולים הוחלט אתמול (שלישי) בממשלה לקבל את עמדתו של שר התחבורה שלא לסגור את התחבורה הציבורית לעת הזו אלא רק לצמצם אותה כדי למזער ככל הניתן את סכנת ההידבקות תוך שמירה על השירות למי שחייב להשתמש בו.

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ': "אני שמח שהשכל הישר ניצח. כל עוד יש חלקים במשק שממשיכים לעבוד, בין אם מדובר במגזר כלכלי ובין אם בשירותים חברתיים, נדרש לספק שירותי תחבורה ציבורית. לא ניתן לקבוע כי אנשים ימשיכו לעבוד אך לא לאפשר להם להגיע למקום העבודה. התחבורה הציבורית תצומצם למינימום ההכרחי ואני קורא לציבור שלא להשתמש בה אלא אם אין שום ברירה אחרת, ורק למטרות שלשמן קיים היתר יציאה מהבית בהתאם לתקנות החדשות".

עוד הוסיף השר סמוטריץ': "במידה ויוחלט בהמשך על סגירת המשק ניתן יהיה לסגור את התחבורה הציבורית רק לאחר שיוסדרו חלופות הן לעובדים חיוניים, הן לשירותים חברתיים בסיסיים, והן לצורך של האוכלוסיות החלשות להצטיידות במצרכי מזון ומוצרי יסוד".0 תגובות