מעבר לאתר המותאם
1

שקד: "לא יעקבו אחרי חולי קורונה"

איתי גדסי No Comments on שקד: "לא יעקבו אחרי חולי קורונה"
קורונה
Magen David Adom worker wears protective clothing as a preventive measure against the coronavirus seen outside the special emergency Call Center in Kiryat Ono on February 26, 2020. Photo by Flash90 *** Local Caption *** ÷åøåðä åéøåñ îå÷ã çéøåí îã"à èìôåðé צילום: Flash90
23:45
01.06.20
דוד קליגר No Comments on לכבוד יום ההולדת: תוכנית מיוחדת של 'עומקא דליבא' על זכרונות • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ איילת שקד התייחסה היום לכוונה לבצע איכון לטלפונים הסלולריים של חולי הקורונה והחייבים בבידוד: "לא יעקבו אחרי חולי קורונה. המטרה רק לאתר מהר מאד את המיקומים שחולה קורונה היה בהם כמה ימים לפני גילוי המחלה ולעדכן במיידית את כל מי שבא עימו במגע או שהה בסביבתו".

שקד הוסיפה: "זה צעד קיצוני שפוגע קשות בפרטיותם של האנשים שהיו בסביבת החולה, אבל זה יכול לצמצם משמעותית את התפשטות המחלה, להציל חיי אדם ולחסוך הרבה כסף למדינה ולאזרחים. כחברת כנסת בכוונתי לפקח על אופן הביצוע ולוודא שהפעולה הזו נעשית למספר שבועות בלבד ושהמידע יושמד מיד".

"אני קוראת לכולם לשמור על המבוגרים במשפחה. אבא שלי לא הגיע אלינו לארוחה בערב שבת, כי החלטנו שלא נכון, בעת הזו, לצאת למקומות לא הכרחיים. תשמרו על בריאותם של ההורים ועל הסבים והסבתות שלכם, תמנעו כעת ממפגשים עימם ויציאתם למקומות לא הכרחיים".

בהתייחסות למצב הכלכלי אמרה שקד כי "אין מחסור במזון במדינה. אני לא אוגרת מזון. קניתי רק מה שאני צריכה", לעומת זאת: "אנחנו נכנסים למשבר כלכלי קשה וחריף. עצמאים נפגעים מאד. צריך לתת דמי אבטלה לעצמאיים ולדחות תשלומים למדינה".0 תגובות