מעבר לאתר המותאםהופעת הענק במגזר; מאות השתתפו בהצגה 'אחד מול כולם' • צפו

מערכת האתר 2 Comment on הופעת הענק במגזר; מאות השתתפו בהצגה 'אחד מול כולם' • צפו

לראשונה על הבמה: מאות השתתפו בהצגת בכורה 'אחד מול כולם' של איש התיאטרון עופר הלוי

16:53
03.04.20
קובי פינקלר No Comments on בצה"ל לוקחים פיקוד על ב"ב: "נבצע בדיקות מקיפות ונעביר חולים למלוניות"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר אין ספור הכנות והערכות אתמול (רביעי) זה הגיע, בשעה 18:00 בערב צבאו על הדלתות היכל התרבות בפ"ת מאות אנשים בציפייה לקראת הרגע שכולם חיכו לו – הקרנת הבכורה להצגה 'אחד מול כולם' של איש התיאטרון עופר הלוי.

במהלך היום התקיימו 2 הופעות בהיכל התרבות פתח תקווה הצגות כשבכל מופע נוכחים באולם כ- 800 ילדים והוריהם, ובכל חג החנוכה צפויה ההצגה להגיע למספר מוקדים ברחבי הארץ.

מדובר באירוע היסטורי שמעולם לא התקיים במגזר החרדי, הפקה בסדר גדול ענק, בהשקעה חסרת תקדים. המשתתפים הרבים שיצאו שיצאו נפעמים מההצגה, מספרים כי לא האמינו שאפשרי לקיים אירוע תרבותי ברמה כה גבוהה, בסטנדרטים בינלאומיים ובציוד המתקדם ביותר, תוך הקפדה מלאה על גדרי הצניעות והחינוך. כשהדגש המרכזי הוא על תוכן ערכי ומעשיר ברמה בלתי מתפשרת.

השחקן עופר הלוי מסר: "אני גאה להיות חלוץ ההצגות במגזר החרדי, ומודה על ההזדמנות להעניק לכל המשפחה חוויה תרבותית וחינוכית ברמה גבוהה, שתותיר אתכם עם גאווה יהודית אמיתית. גם השנה גייסנו את מיטב הכישרונות בתחום המשחק, השקענו מחשבה רבה בכל פרט ופרט, ודאגנו לפרישה ארצית רחבה, ושעות הצגה מגוונות, על מנת שכולם יוכלו להגיע, לצפות וליהנות מכל רגע".2 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    אי אפשר לצפות בוייאו באתר למה?