מעבר לאתר המותאם
1

האסון הכפול: מאות מלווים את האב השכול יצחק וייס ז"ל למנוחת עולמים

איתי גדסי 1 Comment on האסון הכפול: מאות מלווים את האב השכול יצחק וייס ז"ל למנוחת עולמים

מאות משתתפים במסע הלוויה הקשה בבני ברק, של האברך יצחק וייס ז"ל שהתמוטט בשבעה על בנו התינוק ישראל ז"ל | מסע הלוויה התחיל בשיכון ג בבני ברק וימשיך לעבר בית העלמין ברחובות

11:22
13.07.20
איתי גדסי No Comments on סקר: "החרדים יהיו יותר ממושמעים מהציבור הכללי במקרה של סגר נוסף"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מסע קשה: מאות בני אדם מלווים למנוחות בשעה זו את האברך הרב יצחק מאיר וייס ז"ל, ששיכל ביום חמישי האחרון את בנו התינוק ישראל ז"ל, לאחר שאיבד היום (ראשון) את ההכרה במהלך השבעה, התמוטט ונפטר בבית החולים. מסע ההלווייה יצא מבית המדרש "דברי חיים" בבני ברק לבית העלמין רחובות.

מרן ראש הישיבה הגאון הרב יצחק אזרחי הספיד בכאב רב את תלמידו בשיחה מיוחדת ב'מהדורה המרכזית', "קשה מאוד, קשה מאוד, אינני יכול להתבטא בשום דבר שקורה. זו טרגדיה כזו בחור שלמד אצלנו בישיבה".

מרן ראש הישיבה סיפר על תלמידו, "אני הכרתיו, היה לו לב רחב. ניסה לעזור רק למי שרק היה צריך עזרה רוחנית או גשמית. בכל דבר היה ראש וראשון".

הרב פתח את דבריו עם הפסוק מהתפילה, "ותן שכר טוב לכל הבוטחים בשמך באמת ושים חלקנו עימהם" צריך לדעת ייסוד, ישנם כאלה שבוטחים בשמך באמת ללא תקוות שכר, שיודעים שהעיקר הוא עולם הבא אנשים כ"כ סובלים כאן אבל יודעים שמגיעים למקום שכולו עונג. הרמב"ם אומר שמי שעיוור צבעים אינו יכול להבחין בין הצבעים, כך גם אנחנו אין לנו כלים להבין איזה עונג יש לנשמות שם. לכן אנחנו צריכים להיות יחד עם הבוטחים בשמך באמת".

 1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    אבל כבד לעם ישראל