מעבר לאתר המותאם
1

שדולת הגמלאים: "אין סיבה שהגמלאים יהיו הקופה של האוצר"

איתי גדסי No Comments on שדולת הגמלאים: "אין סיבה שהגמלאים יהיו הקופה של האוצר"

יו"ר שדולת הגמלאים בכנסת ח"כ איציק שמולי בכנס החירום של השדולה שעוסק בביטוח הסיעודי ובקיצוץ הצפוי בפנסיות בקרנות הוותיקות: "לנצל את המצב ולהנחית על הגמלאים גזירות כאלה קשות זה דבר שאנחנו לא נאפשר"

צילום: יונתן סינדל / פלאש 90
19:03
03.07.20
דוד קליגר No Comments on 'שירין ורחשין': התוכנית המלאה בהגשת מב"ד לפרשת חקת-בלק • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שדולת הגמלאים בכנסת התכנסה היום (רביעי) לכנס חירום בנוגע לביטוח הסיעודי והקיצוץ הצפוי בפנסיות בקרנות הוותיקות.

יו"ר השדולה ח"כ איציק שמולי, פתח הכנס ואמר: "יש דברים שהם בלתי מתקבלים על הדעת גם בתקופה פוליטית כזאת. לנצל את המצב ולהנחית עליהם גזירות כאלה קשות זה דבר שאנחנו לא נאפשר. האיום לחתוך בפנסיות של האזרחים בקרנות הוותיקות – פעמיים ניסו לעשות זאת לאחרונה ופעמיים הצלחנו למנוע את זה, אבל כרגע זה עומד שוב על הפרק וצריך להיכנס לתוקף באפריל. אין סיבה שהגמלאים יהיו הקופה הקטנה של האוצר".

ח"כ שמולי התייחס גם למשבר הביטוחים הסיעודיים, והוסיף: "המאבק בביטוח הסיעודי הוא מאבק שאנחנו מנהלים כבר 4 שנים. חברות הביטוח, בזו אחר זו, הודיעו על נסיגה מהביטוח הסיעודי הפרטי. זו התפתחות דרמטית ובעתיד הנראה לעין עלולה להותיר מאות אלפי ישראלים ללא מענה כלכלי למצב סיעודי שעלול להתרגש עליהם. חברות הביטוח לא מפסידות מהביטוח הסיעודי. המשבר הוא גם הזדמנות להחזיר את הכדור למדינה. שום דבר בהקשר של הגמלאים לא מגיע לנו בנחמדות אבל בכל פעם שהגמלאים יצאו לרחוב להפגין הצלחנו למנוע את הגזרות האלה וזה לא יהיה שונה הפעם. חשוב שנשמור על ערנות ונעלה להתקפה".0 תגובות