מעבר לאתר המותאם

יד שרה מציג: המכשיר שישים סוף לשכחת ילדים ברכב

בנצי לייזרוביץ 4 Comment on יד שרה מציג: המכשיר שישים סוף לשכחת ילדים ברכב

לאחר האסונות הנוראים של שכחת ילדים ברכב, שפקד משפחות רבות, ארגון יד שרה נותן מענה אמין ומציל חיים

WhatsApp Image 2019-07-23 at 08.43.40
12:48
21.01.20
עפר גדנקן No Comments on הטבה ייחודית למזמינים טיסות בדיגיטל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בהמשך לאסונות הנוראים, ארגון יד שרה פיתח מכשיר קטן, צמיד לאזהרת הורים ממקרה של שכחת ילדים ברכב. למעשה מדובר במכשיר בעל 2 חלקים, אשר צד התינוק צמיד רך, צד ההורה – מחזיק מפתח.

פעולת המכשיר: המכשיר מצפצף ברגע שחש מרחק גדול מדי בין ההורה לתינוק. מדובר בצמיד שתמיד פועל מכיוון שאינו תלוי לא בחיבור לטלפון, לא באינטרנט, פשוט עצמאי.

המכשיר מושאל בחינם (פיקדון 40 שח) וניתן לקבלו בסניפי יד שרה ברחבי הארץ.



4 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 4

  נחמד, אבל לא רלבנטי לתרחיש של השארת ילד ביודעין "רק לרגע" ובהמשך שיכחה בשל היסח דעת. פיתרון חינמי בהכנה עצמית שעובד בשני המקרים (ראו כתבה בערוץ 7 למשל): תליון כתום עליו מצויר רכב, ראש ילד, וכתובית "יש לי ילד ברכב". הנהג עונד בטרם יכניס ילד לרכב, ומסיר רק לאחר הוצאת אחרון הילדים. אם יצא מהרכב כשהתליון עליו, כל מי שרואה אותו יבחין וישאל, והילד ניצל. כאמור, אפקטיבי, חינמי ומיידי. קחו נייר או בד או פלסטיק כתום ושרוך נעל או חוט, הכינו והשתמשו, ובא לציון גואל. בערוץ 7 ניתן גם לראות תמונת תליון ולהדפיס או לצלם, אז לא צריך להיות צייר…בהצלחה.

 2. 3

  מי ששוכח את הילד ברכב, למה שלא ישכח לשים עליו, או התינוק, את המכשיר הנ"ל???? וגם אם בחודש, חודשיים הראשונים, הוא יזכור, ההרגל יעשה את שלו, וכמו שיכול לשכוח את התינוק, כשטרוד, עייף, וכו' ודאי שיכול לשכוח לשים את המכשיר הנ" ל….
  נראה לי שצריך להמציא מכשיר שנמצא בתוך הרכב, ובעל חיישנים לזהות כשכסא הנהג מתרוקן, ליותר מכמה דק.. או משהו בסגנון….

 3. 2

  סוף כול סוף בשורה משמחת, הנושא הכי בוער בתקופה החמה הזאת, מזמן היו צריכים לייעל דברים ולהפסיק לשמוע תירוצים מצד ההורים, כול אישה שיולדת מחויבת לרכוש צמיד זה!!!
  חלק בלתי נפרד מערכת יולדת!

 4. 1

  וואו מדהים אבל עצוב לחשוב שבשביל לא לשכוח ילד צריך להמציא המצאות…????????