מעבר לאתר המותאם

ראש עיריית דימונה עונה לגבאי: לא ניתן לסכסך בינינו להתנחלויות

עמית דניאל No Comments on ראש עיריית דימונה עונה לגבאי: לא ניתן לסכסך בינינו להתנחלויות

ראש עיריית דימונה, בני ביטון, משיב למתקפה של יו"ר מפלגת "העבודה", אבי גבאי, על ההתנחלויות ואמר: "אף אחד לא יסכסך בין עיירות הפיתוח להתיישבות; אנחנו משפחה אחת"

ראש עיריית דימונה, בני ביטון
ראש עיריית דימונה, בני ביטון : מירי צחי

ראש עיריית דימונה ויו"ר פורום ערי הפיתוח בישראל, בני ביטון, השתתף היום (שלישי) בכנס תנועת אמנה בנושא 'מיישבים מיליון ביהודה ושומרון' בהשתתפות כ-200 מזכירי ישובים ראשי רשויות והנהגות ההתיישבות. ביטון הציג את הפיתוח העצום שמתחולל בדימונה והמהלכים שנעשו על מנת לקדם את העיר. בתוך כך הוא התייחס גם לאמירות שנשמעו מפי יו"ר מפלגת המחנה הציוני, אבי גבאי: "עמונה לפני דימונה".

ביטון אמר: "אף אחד לא יסכסך בין עיירות הפיתוח להתיישבות. אנחנו משפחה אחת. השבוע הייתי בסיור בבנימין שם ראיתי את השילוב בין הכיפות השחורות, הכיפות הסרוגות ואלו ללא כיפות. זה מרשים ומחמם את הלב לראות את ההתפתחות הגדולה. אנחנו רואים גם את ישובי הנגב בפריחה כי מי שמאמין יכול להצליח ואין דבר העומד בפני הרצון. כולי תקוה שנמשיך ונראה פריחה התיישבותית גם בצפון וגם ביהודה ושומרון".

ביטון קרא לראש הממשלה: "אני קורא לראש ממשלת ישראל לפתוח ולהתחיל לבנות כמה שיותר בתים ביהודה ושומרון".

כזכור, אבי גבאי התבטא במהלך התמודדותו ליו"ר "העבודה"כנגד בניה מחוץ לגושים ואמר: "אם אבחר לראשות ממשלה תהיה אפס השקעה מחוץ לגושי ההתנחלויות. אף מדרכה לא תתוקן מחוץ לגושים לפני שהמדרכה בטבריה תתוקן".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>