מעבר לאתר המותאם

ד"ר מסוג אחר: האוניברסיטה החליטה להעניק תואר לארגון להצלת חיים

בנצי לייזרוביץ 2 Comment on ד"ר מסוג אחר: האוניברסיטה החליטה להעניק תואר לארגון להצלת חיים

דוקטור מד"א: אוניברסיטת בר-אילן העניקה לארגון מד"א תואר 'דוקטור לשם כבוד' • אלי בין, מנכ"ל מד"א: "זוהי הבעת אמון, כבוד והערכה למד"א"

אוניברסיטת בר-אילן העניקה למגן דוד אדום תואר 'דוקטור לשם כבוד', בטקס חגיגי שנערך בקמפוס אוניברסיטת בר אילן. במהלך הערב הוענקו תארי כבוד לאנשי מדע, אנשי רוח, אישי ציבור ופילנתרופים.

נשיא האוניברסיטה, הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ', נימק את הבחירה במד"א ואמר: "אוניברסיטת בר-אילן בחרה להעניק את התואר למגן דוד אדום, ארגון ההצלה הלאומי הגדול בישראל, כאות הערכה והוקרה על פעילותו ארוכת השנים בתחום הצלת החיים. כשהוא מונחה על ידי ערך שמירת החיים, מגן דוד אדום מוביל את רבבות מתנדביו ועובדיו למעורבות חברתית ולהגשת עזרה, לכל אדם באשר הוא. בפרויקטים הרבים שיוזם הארגון בקהילה הוא מקדם את המודעות לאחריות אזרחית ומעודד את ערך ההתנדבות".

לקראת הטקס, התקיים בשבוע שעבר הפנינג ענק של מד"א באוניברסיטה, במהלכו הוצגו יכולות הארגון והועברו הדרכות מקצועיות לאלפי הסטודנטים, שרבים מהם ניצלו את ההפנינג על מנת לתרום דם ואף להצטרף למד"א ולהציל חיים.

מנכ"ל מד"א, אלי בין, אמר: "אני מבקש להודות לראשי אוניברסיטת בר אילן על הבחירה במגן דוד אדום ועל הכבוד הרב שאתם חולקים לנו, משפחת מגן דוד אדום. הענקת תואר דוקטור לשם כבוד לארגון מד"א היא הבעת אמון, כבוד והערכה לארגון שבראשו אני עומד ואשר מעניק שירותי הצלה לכל אזרחי מדינת ישראל. מגן דוד אדום מורכב מאנשים שיחדיו מהווים את הלב והנשמה של מד"א: כ-15 אלף עובדים ומתנדבים, מכל המינים, העדות, המעמדות והערים, הראויים לכבוד הזה שנפל הערב בחלקנו, ושבזכותכם כל אזרח ישראלי, באשר הוא, יודע שברגע האמת יש לו על מי לסמוך".2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 2

    הארגון הזה מציל חיים. כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא- גם אם זה בתשלום. לא ראוי לדבר עליו בצורה כזו.

  2. 1

    מד"א מציל חיים ב-160 שקל לקריאה ואם לא תשלם יעשו לך הוצאה לפועל. חייגו לאירגון "הצלה" ב 1221 ולא תשלם ולא יעשו לך הוצאה לפועל.