נס: סוכל ניסיון איראני לבצע פיגועי תופת בישראל

  קובי פינקלר 8 Comment on נס: סוכל ניסיון איראני לבצע פיגועי תופת בישראל

  הותר לפרסום: מטעני רסס ומוקשי נ"ט איראנים – שב"כ וצה"ל סיכלו הברחת אמצעי לחימה מתקדמים שמקורם באיראן ויועדו לשטחי יהודה ושומרון, לצורך הוצאת פיגועי תופת לפועל

  צילום: תקשורת שב״כ

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הותר לפרסום כי בחודשים האחרונים פועלים גורמי ביטחון איראנים במטרה להבריח אמצעי לחימה, בהם אמל"ח מתקדם שמקורו באיראן, לשטחי יהודה ושומרון, מתוך כוונה לבצע פעולות טרור כנגד מטרות ישראליות.

  גורמי הביטחון האיראנים שאחראים לכך הם אגף 4000, אגף המבצעים המיוחדים של ארגון המודיעין של משמרות המהפכה, בראשו עומד ג'ואד ע'פארי, וכן יחידת המבצעים המיוחדים בכוח קדס על אדמת סוריה (18840) אשר נמצאת תחת חסותו של ראש יחידה 840, אצע'ר באקרי.

  ג'ואד ע'פארי

  הפעילות נחשפה וסוכלה ע"י שב"כ וצה"ל שעצרו לחקירה גורמים פלסטינים אשר פעלו לביצוע פיגועים למול מטרות ישראליות. בחקירות עלה מידע גם אודות פעילותו העדכנית של מוניר מקדח, תושב עין אל חלווה שבלבנון, ממוצא פלסטיני, אשר מוכר מזה שנים כמי שפועל עבור חיזבאללה ומשמרות המהפכה האיראנים, וממשיך לנסות ולקדם פיגועים בימים אלה.

  מוניר מקדח

  מחקירות המעורבים ומפעילות שב"כ מולו מזה תקופה ארוכה, עולה כי מוניר מקדח מגייס גורמים בשטחי יהודה ושומרון לטובת מימוש פיגועים ומקדם הברחת אמצעי לחימה איראנים ומימון במגוון צירים אל החוליות שגייס לשטחי יהודה ושומרון.

  במסגרת מבצע שמנהל השב"כ למול מוניר מקדח, נתפסה כמות משמעותית של אמל"ח מתקדם שהוברח לתוך שטחי יהודה ושומרון.

  שב"כ וצה"ל פועלים לאיתור וסיכול האמל"ח האיראני שמוברח לתוך שטחי יהודה ושומרון ולסיכול חוליות הטרור המגויסות על ידי גורמים איראנים.

  בשב"כ מסרו: שירות הביטחון הכללי, בשיתוף פעולה עם זרועות הביטחון הנוספות, רואים בחומרה רבה מעורבות בפעילות ביטחונית המוכוונת על ידי איראן ושלוחותיה ויוסיפו לבצע כל העת, מהלכים אקטיביים לניטור וסיכול כל פעילות המסכנת את ביטחון מדינת ישראל ואזרחיה, על מנת להביא לחשיפה ופגיעה במאמצי האיראנים לממש פעילות טרור בתחומי ישראל ויפעל למיצוי הדין עם הגורמים המעורבים.

  האמל"ח שנתפס בפעילות אל מול מוניר מוקדח:
  * 2 מטעני רסס היקפי BTB15
  * 5 מוקשי נ"ט אירני מדגם YM-2 ו-5 מרעומים
  * 4 מטולי M203
  * 15 ק"ג חנ"מ C4
  * 10 ק"ג חנ"מ סמטקס
  * 13 טילי כתף נ.ט
  * 15 מטולי RPG
  * 16 רקטות RPG-7 + חנ"ה
  * 25 רימוני יד
  * 33 רוס"ר M4
  * 50 אקדחים  8 תגובות

  מיין תגובות
  1. 8

   ממשלת זדון של אוסף כסילים שהולכים בעיוורון אחרי הבוגד שהפך עצמו למנהיג חמאס העביר לו מאות מיליוני דולרים במזוודות כביסה וסיפק לו בטון וברזל לבניית המנהרות.
   חבורת מטומטמים שנשענת על מצביעים בורים ומשתמטים.

   1. לקצין מילואים
    כל עוד הנר דולק אפשר לתקן אבל אם היינו במנהיגות של יאיר לפיד אפשר בטוח להגיד שהמדינה הלכה אם יאיר לפיד אמר שהוא בעד 2 מדינות אז מה שעשו לנו ב7 אוקטובר זה כלום לעומת מה שיעשו לנו אם תהיה להם מדינה ואתה עוד קצין מילואים אולימאתה פח אשפה לא יותר מזה מזל שיש לנו את ביבי

   2. לבנתיים הבורים אלו התל אביבים שרובם לא עושים צבא
    והכסילים והבורים הם אלו שמתכחשים ליהדותם לא רחוקים מיהודי גרמניה של שנות ה30 הם אלו שהביאו את אוסלו וחילקו נשקים הם אלו שגירשו יהודים מבתיהם הם אלו שעשו יום זיכרון לחילי צהל אם חללי אל עקצא
    הם אלו שלא מבינים שבלי יהדות בארץ ישראל אנחנו ככל הגויים

  2. 7

   צה"ל צריך להשתמש בנשק הזה נגד החמאס בעזה או ביו"ש.

  3. 6

   אף אחד לא מזכיר שזה הוברח דרך ירדן בעצימת עין של השלטונות שם. ככול הנראה

  4. 5

   הרבה זמן לא היה פיצוץ באירן. קדימה לעבודה