האיש שזכה לפגוש את החזו"א: "כולו חיוכים ומתיקות"

  המהדורה המרכזית No Comments on האיש שזכה לפגוש את החזו"א: "כולו חיוכים ומתיקות"

  הרב ירחמיאל בויאר מספר במהדורה המרכזית ב'קול חי' על הביקור במעונו של החזו"א: "אנחנו נכנסים לחדר מאוד פשוט. מיטת ברזל ושולחן עץ פשוט. החזו"א עצמו היא נמוך קומה. כולו חיוכים ומתיקות. שאל כל ילד שאלה ודאג שבשאלה כבר תהיה התשובה. זה היה מדהים. רק אחר כך הבנו איזו זכות היה לנו"

  מרנא החזון איש זצוק"ל
  21:52
  24.02.24
  מוצ"ש חי No Comments on הקלידנים בפרק אחרון לשלב האודישנים, בהשתתפות קלידן מוכר

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  70 שנה לפטירת החזון איש: הרב ירחמיאל בויאר, שוחח הערב (שני) עם אבי מימרן במהדורה המרכזית וסיפר על הביקור במעונו של מרן החזון איש זצ"ל: "אנחנו נכנסים לחדר מאוד פשוט. מיטת ברזל ושולחן עץ פשוט. החזו"א עצמו היא נמוך קומה. כולו חיוכים ומתיקות. שאל כל ילד שאלה ודאג שבשאלה כבר תהיה התשובה. זה היה מדהים. רק אחר כך הבנו איזו זכות הייתה לנו".

  לאחר מכן, הוא סיפר על קרבתו למרן הרב שך זצ"ל: "זכיתי להיות בקרבתו. אדם ענק שבענקים שהקב"ה נתן במתנה לדור נבוך. את הפירות של זה אנחנו רואים היום".

  לדבריו: "אצל הרב שך ראינו את המשך החזון הזה, עיניו היו נשואות קדימה. כשהוא הורה להקים את ישיבת אופקים, זה היה סוף העולם ימינה. אחרי זה עמד על כך שיקימו בירוחם. ראה את ערי הדרום כמקום שחייבים להקים שם ישיבות. הדרום היום פורח בעולמה של תורה".  0 תגובות