מעבר לאתר המותאם

  קריית ארבע-חברון: אלפים התארחו בעיר בשבת "חיי שרה"

  בנצי לייזרוביץ 1 Comment on קריית ארבע-חברון: אלפים התארחו בעיר בשבת "חיי שרה"

  כוחות וארגוני החירום מסכמים את ההיערכות הביטחונית המרשימה לקראת שבת פרשת "חיי שרה" בעיר חברון בה השתתפו אלפי מבקרים ומתפללים | השבת נערכה בסדר מופתי באוהלי הכנסת אורחים ובאולמות התפילה

  אולם יצחק במערת המכפלה צילום: כבאות והצלה
  22:55
  22.01.22
  שמחה סינגר No Comments on מעמד סיום הדף היומי בהלכה: מלווה מלכה חגיגי בליטא • צפו

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לוחמי האש מתחנה אזורית יהודה סיכמו ביום שישי את היערכותם לקראת שבת פרשת "חיי שרה" בעיר חברון. התחנה נערכה מבעוד מועד ותוגברו הצוותים בתחנות גוש עציון, וקריית ארבע לטובת מענה מציל חיים לנוסעים על צירי התנועה, וכן במהלך כל השבת שהה צוות לוחמי אש במתחם מערת המכפלה.

  הכנסת אורחים חברון

  סגן טפסר תמיר ארז מפקד תחנה אזורית יהודה אמר בטרם כניסת השבת: "תחנה אזורית יהודה ערוכה לתת מענה מציל חיים לרבבות האורחים בעיר חברון בשבת "חיי שרה". נערכנו בכוחות מתוגברים וכן באמצעים ייעודיים למתן מענה במתאר מורכב שכזה. בין האמצעים ניתן לראות טרקטורון כיבוי, כבאית "רותם" למענה מהיר ועוד."

  טפסר שיקו בר דב מפקד המחוז אמר: "ערכתי כעת סיור במערת המכפלה וברחבי העיר חברון על מנת לעמוד מקרוב אחר ההערכות של תחנה אזורית יהודה.
  על פי ההערכות ישהו בשבת כארבעים אלף אורחים, אנו נתנו את הדעת לכך ותגברנו את התחנה בשל כך. אני מברך על שיתוף הפעולה ההדוק בין משטרת ישראל תחנת חברון, מג"ב מערת המכפלה, חטמ"ר יהודה ומועצת קריית ארבע. אני מאחל שבת שלום ומבורכת לכל בית ישראל"  1 תגובות

  מיין תגובות