מעבר לאתר המותאם

  אדלשטיין תוקף את נתניהו: "איתו נישאר תמיד באופוזיציה"

  מוטי סבן No Comments on אדלשטיין תוקף את נתניהו: "איתו נישאר תמיד באופוזיציה"

  עימות בצמרת: ח"כ יולי אדלשטיין פותח בעימות גלוי מול נתניהו וקורא לו לתת לו להוביל את הליכוד בכדי לכונן ממשלת ימין כבר בכנסת הנוכחית. סביבת נתניהו: "הליכוד היא מפלגה דמוקרטית, כל מי שמעוניין להתמודד על ההנהגה מוזמן לעשות זאת בפריימריז"

  צילום: פלאש 90
  14:44
  03.12.21
  קובי פינקלר No Comments on מערך ה-F 16 קורקע בעקבות תקלה בגלגל

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שוב זה קורה: שר הבריאות לשעבר ח"כ יולי אדלשטיין אמר הערב (שני) כי אתמודד מול נתניהו, אדלשטיין עמד על הבעייה לטענתו עם נתניהו ואמר, "איתו לעולם לא ננצח – 4 פעמים נכשלנו איתו למה שננצח בפעם החמישית?".

  אדלשטיין הבהיר כי אפשר ללכת לממשלת ימין ללא בחירות: "לא חייבים בחירות, יש בכנסת 70 מנדטים ימניים, אפשר להרכיב ממשלה בראשותי עוד בכנסת הזו". עם זאת הבהיר אדלשטיין כי לעולם לא יעזוב את הליכוד.  את הדברים אמר לחדשות 12.

  מסביבת נתניהו מסרו בתגובה: "הליכוד היא מפלגה דמוקרטית. בנימין נתניהו נבחר שוב לראשות הליכוד ברוב עצום של 72.5% רק לפני פחות משנתיים. כל מי שמעוניין להתמודד על ההנהגה מוזמן לעשות זאת בפריימריז".

  יחד עם זאת מקורבים לאדלשטיין קראו לו להמתין ואומרים לו כי זו טעות שתבזה אותו וכי עליו להמתין לפרישת נתניהו, כך מדווחת דפנה ליאל.

  נתניהו מכנס את כל חברי האופוזיציה לישיבה ביום רביעי בשעה 10

  מיקי זוהר מסר בתגובה: "הליכוד תנועה דמוקרטית, אולי היחידה כיום במפה הפוליטית. מי שרוצה – מוזמן להתמודד. בע״ה נמשיך לתמוך בבנימין נתניהו ונדאג שינצח כל מועמד".  0 תגובות