מעבר לאתר המותאם

  דגן לבנט על העברת הכסף להשתלטות על השטחים: "העמד את מרקל במקום"

  איתי גדסי No Comments on דגן לבנט על העברת הכסף להשתלטות על השטחים: "העמד את מרקל במקום"

  ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן שלח מכתב חריף לראש הממשלה בנט על רקע העברות כספים מאסיביות של גרמניה לרשות הפלסטינית בכדי לממן את ההשתלטות של הרשות על השטחים קרא לבנט להעמיד את מרקל על מקומה, "אבו מאזן מכחיש השואה, שמחליף את עראפת שכונה אבו עמאר שזה היה כינויו של היטלר, אותה רשות שמחנכת לחינוך פרו נאצי, שמשתמשת בכספים שהיא מקבלת מגרמניה כדי לממן את המשכורות של המחבלים שרצחו יהודים, בתעמולה דומה לתעמולה הנאצית"

  צילום: לעמ
  20:11
  29.11.21
  המהדורה המרכזית No Comments on יו"ר ש"ס בראיון לוחמני: "יש מטה מיוחד שהוקם לצורך מאבק הכותל"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  על רקע ביקור קנצלרית גרמניה היום (ראשון) בישראל. ולאחר שהתפרסמה החלטתה של ממשלת גרמניה בשלהי כהונתה של אנגלה מרקל להעביר 100 מליון יורו לרשות הפלסטינית לשם "פיתוח כפרים בשטחי C" שלח היום ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן מכתב חריף לראש הממשלה נפתלי בנט ולשר החוץ יאיר לפיד בדרישה "להעמיד את קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל במקום" כדבריו ולדרוש "לבטל את ההחלטה להעביר 100 מליון יורו לרשות הפלסטינית – להשתלטות על שטחי C ולתשלום למחבלים".

  בין השאר אומר דגן: "בכל זמן נתון ובטח כשמנהיג מדינה זרה גדולה מבקר בישראל, בוודאי עם הרגישות הברורה שיש לגרמנים מול העם היהודי, הציפייה שלי ושל אזרחי המדינה מראש הממשלה נפתלי בנט ומשר החוץ יאיר לפיד להעמיד את אנגלה מרקל במקום"דגן הבהיר כי "עם כל הכבוד לא יכול להיות שתגיע לכאן 75 שנה אחרי השואה האיומה נשיאת גרמניה, ובאמתחתה מאה מליון יורו לשנתיים לתמיכה ברשות הפלסטינית הטרוריסטית שהיא הגוף שרוצח יהודים יותר מכל גוף אחר בעולם, מאז מלחמת העולם השניה".

  דגן הוסיף ופירט את אמונתם המעוותת של ראשי הרשות, "אבו מאזן מכחיש השואה, שמחליף את עראפת שכונה אבו עמאר שזה היה כינויו של היטלר, אותה רשות שמחנכת לחינוך פרו נאצי, שמשתמשת בכספים שהיא מקבלת מגרמניה כדי לממן את המשכורות של המחבלים שרצחו יהודים, בתעמולה דומה לתעמולה הנאצית של צאצאי קופים וחזירים, ועוד מגדילים לעשות וברגע האחרון בישורת האחרונה של הכהונה שלה אנגלה מרקל לא מתביישת לחתום על העברת 100 מליון יורו תוך שנתיים כדי להשתלט על שטחי C".

  דגן ענד על הסכנות בבנייה של הרשות הפלסטינית, "כולם מבינים שכל כפר חדש מטרתו לסכן את עצם קיומה של מדינת ישראל. שהוקמה כמקלט לעם היהודי אחרי מה השואה האיומה שהביאו עלינו הגרמנים לפני 75 שנה. אני מצפה מראש הממשלה נפתלי בנט ומשר החוץ יאיר לפיד להעמיד את אנגלה מרקל במקום".

  דגן הוסיף ותקף, "בין הביקור והנחת הזר ביד ושם לקוקטייל בבית הנשיא מישהו צריך להיות המבוגר האחראי לדפוק על השולחן ולהגיד לה: "הגזמתם. את לא מסיימת את הכהונה לפני שאת מבטלת את ההחלטה האומללה והחצופה הזו".

  בסיום מכתבו כתב דגן, "כי אין חוצפה יותר גדולה מכך שממשלת גרמניה תעביר מעל הראש של ממשלת ישראל 100 מליון יורו לרשות הפלסטינית כדי להשתלט השתלטות טרוריסטית ומסוכנת על שטחי C".  0 תגובות