מעבר לאתר המותאם

  רע"מ והעומד בראשה סותרים זה את זה: מדוע בוטל ביקור רה"מ?

  איתי גדסי No Comments on רע"מ והעומד בראשה סותרים זה את זה: מדוע בוטל ביקור רה"מ?

  במפלגה הערבית טענו כי הם אלו שביקשו לבטל את הביקור בשל העובדה שהוא נפל על "יום לאומי חשוב בהיסטוריה של החברה הערבית", אך יו"ר המפלגה עבאס טוען אחרת: ההחלטה הייתה של בנט

  מנסור עבאס צילום: פלאש 90
  11:14
  08.12.21
  אבי יעקב No Comments on דמי חנוכה: הרבנים חילקו אלפי שקלים לבחורי הישיבות  • צפו 

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לאחר שביקורו של רה"מ בנט במרפאה למתן חיסוני קורונה באום-אל פאחם – בוטל, פורסמו הבוקר כמה סיבות לכך והאופוזיציה מתחה ביקורת חריפה על אחת מהן.

  לשכת רה"מ הודיעה רשמית כי הביקור בוטל מטעמי אבטחה מחשש להפרות-סדר במסגרת אירועים לציון מהומות אוקטובר 2000 ובשל כך בלבד בוטל הביקור של רה"מ.

  מפלגת רע"מ, שחבריה היו אמורים ללוות את רה"מ בנט בביקורו באום-אל פאחם במטרה לעודד התחסנות במגזר הערבי פרסמה הודעה לפיה ביקור רה"מ בוטל לבקשתה כיוון שמדובר ב-"יום לאומי חשוב בהיסטוריה של החברה הערבית ושל העיר אום אל-פחם, ומתוך כבוד לשהידים", לשון הודעת רע"מ.

  הליכוד הגיב בביקורת חריפה להודעה זו, בה נאמר כי "אין נקודת שפל שבנט לא יחצה למען ההישרדות הפוליטית שלו שתלויה במנסור עבאס. לבטל ביקור באום אל פאחם בגלל ׳זכר השהידים׳ זו חרפה שתיזכר לדיראון עולם", לשון הודעת הליכוד.

  מנגד, יו"ר רע"מ, מנסור עבאס טוען כי ההחלטה על ביטול הביקור – הייתה של בנט, בשל החשש שהדבר לא יעודד התחסנות והדגיש כי הודעת רע"מ על דחיית הביקור ביטאה את עמדתה בלבד.  0 תגובות