מעבר לאתר המותאם

  פסי הרכבת נחסמו: שיבושים בכל הארץ

  צבי טסלר 2 Comment on פסי הרכבת נחסמו: שיבושים בכל הארץ

  תנועת הרכבות באזור עתלית נחסמה הבוקר לזמן מה על ידי ארגוני הנכים וחודשה | ברכבת ישראל מדגישים כי יעבור זמן רב עד חזרת שירות הרכבות לסדרו, וזאת עקב השיבושים הכבדים שנרשמו בתנועת הרכבות בכל הארץ | הפגנות הבוקר מצטרפות לחסימות הכבישים בשבוע שעבר במחאה על התנהלות ודורסנות משרד האוצר בראשות איווט ליברמן

  ההפגנה וחסימת הרכבת צילום: רכבת ישראל
  23:16
  30.11.21
  נדב דוד No Comments on המתכון הבטוח: סופגניה מיוחדת לאנשים עם מוגבלויות

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  עדכון דוברות "רכבת ישראל" נמסר הבוקר לציבור ובמסגרתו דווח כי "בשל הפגנת ארגוני הנכים המתקיימת במפגש כביש מסילה הסמוך לעתלית, הופסקה תנועת הרכבות בקטע המסילה שבין חיפה חוף הכרמל ובנימינה, וחלים שינויים ועיכובים בתנועת הרכבות.

  בשעות הבוקר נמסר לפי שעה ובאופן זמני, רכבות מצפון יסתיימו בתחנת חיפה חוף הכרמל, ורכבות מדרום יסתיימו בתחנת בנימינה. כמו כן ייתכנו עיכובים בכלל רשת הרכבות בעקבות האירוע. צוותי רכבת ישראל ומשטרה נמצאים במקום.

  בהמשך עודכן כי תנועת הרכבות באזור עתלית חודשה אך ברכבת ישראל מדגישים כי יעבור זמן רב עד חזרת שירות הרכבות לסדרו, וזאת עקב השיבושים הכבדים שנרשמו בתנועת הרכבות בכל הארץ, בשל חסימת מסילה ראשית לזמן רב במהלך שעות העומס ביום הראשון.

  ברכבת מדגישים כי מסילות הברזל הינן תשתית קריטית, המשרתות מאות אלפי נוסעים מידי יום. לנוסעים מומלץ לבדוק את זמני הרכבת המעודכנים, יתכן כי כדאי להיעזר בשירותי תחבורה ציבורית חלופית הממוקמים בסמוך לתחנות חיפה חוף הכרמל, או מרכזית המפרץ. היסעים הוזמנו לתחנות חיפה חוף הכרמל ובנימינה ויועמדו לטובת ציבור נוסעי הרכבת."

  ארגוני הנכים טוענים כי משרד האוצר לא מכבד את ההסכמים התקציביים שסוכמו עימם ומפר אותם בכל מיני "טריקים ושטיקים:"  2 תגובות

  מיין תגובות
  1. 2

   לנכים אסור להיות עבריינים יותר מכל אדם אחר.
   פשע משטרתי בחסות מחשבה על נראות ויח"צ מעוותים ומבאישים.