מעבר לאתר המותאם

קרעי על החוק להשתקת הימין: "מראה על הפחדנות של הנוכלים שקד ובנט"

אסתי פלד No Comments on קרעי על החוק להשתקת הימין: "מראה על הפחדנות של הנוכלים שקד ובנט"

ח"כ שלמה קרעי בריאיון ל"מהדורה המרכזית" תוקף בחריפות את בנט ושקד על קידום החוק להשתקת נתניהו והימין שמקובל באיראן להורדת מתחרים פוליטיים ואומר, "גורמים בקואליציה אומרים לנו שהם לא מצליחים להגיע להסכמות, בגלל שאלקין וסער מונעים מנקמה לנתניהו"

14:55
17.09.21
יונתן שורק No Comments on שנה להסכמי אברהם: ראש הממשלה מברך את המנהיגות הערבית

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ שלמה קרעי (הליכוד) בריאיון הערב (ראשון) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת בצלאל קהאן והתייחס לחוק להשתקת נתניהו והימין בזירה הפוליטית, "חוק נתניהו מראה על הפחדנות של צמד הנוכלים בנט ושקד. הממשלה מוכרת את היהדות, לא מאמין לשום מילה שלהם. גורמים בקואליציה אומרים לנו שהם לא מצליחים להגיע להסכמות, בגלל שאלקין וסער מונעים מנקמה לנתניהו" הסביר קרעי.

קרעי תקף את ממשלת הג'ובים חסרת התקדים ואמר, "שנה שעברה לפיד צעק נגד ביטון "בושה וחרפה", ועכשיו אבידר, זה שהפגין עם הזמבורות, עושה אותו דבר. הם אמרו שהם רוצים שינוי, ומה שהם עושים זה לשנות את דעתם".

קרעי התייחס לטענות נגד הליכוד ונתניהו בשל נטישת אלקין וסער את המפלגה, "יש טענות שלא התייחסנו יפה לאלקין. שמה? שלא מינינו אותו לשר הבירה במקום שר המים?. הוא הפך פתאום את עורו נגד אדם שהוא האמין בו, אתה מבין שזה מונע ממניעים אישיים ולא ערכיים".

עוד הוסיף, "גדעון היה מקום חמישי בליכוד, ואח"כ הוא יצא נגד נתניהו. אנשים לא זוכרים, אבל הוא הכפיש את נתניהו "יוביל אותנו לאבדון". לא מבין איך הוא ציפה לקבל תפקיד שר או משהו בכיר בממשלה הקודמת".0 תגובות