מעבר לאתר המותאם  גנץ: "מגדלים בעזה מתפוררים ועוד יתפוררו – זו רק ההתחלה"

  איתי גדסי No Comments on גנץ: "מגדלים בעזה מתפוררים ועוד יתפוררו – זו רק ההתחלה"

  שר הביטחון בני גנץ שיגר מסר מאיים לראשי החמאס בהצהרה המיוחדת עם ראש הממשלה ואמר, "אני מכיר את הזירה העזתית, ארגוני הטרור נפגעו קשות וימשיכו להיפגע בשל ההחלטה המופקרת שלהם"

  שר הביטחון בני גנץ צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שר הביטחון בני גנץ בהצהרה המיוחדת הערב (שלישי) בהשתתפות ראש הממשלה, הרמטכ"ל וראש השב"כ, התייחס לפעולות צה"ל ברצועה עד כה, "צה"ל פועל ב-24 השעות האחרונות ביחד עם השב"כ, לצידה עם המשטרה, ועושה זאת באופן עוצמתי במאות תקיפות. מפעלי ייצור, מנהרות ומגדלים שמשמשים את ראשי הארגונים, מתפוררים ברחבי עזה – ועוד יתפוררו" הזהיר שר הביטחון.

  גנץ הבהיר כי "יש המון מטרות בקנה וזו רק ההתחלה. אני מכיר את הזירה העזתית, ארגוני הטרור נפגעו קשות וימשיכו להיפגע בשל ההחלטה המופקרת שלהם לירות לשטח מדינת ישראל. אנחנו נחזיר את השקט והביטחון ונעשה זאת לטווח הרחוק".

  גנץ סיפר על שיתוף הפעולה עם ראשי הרשויות, "פגשתי את ראשי הרשויות בעוטף, שנותנים גב מלא למהלך- וכך כל אזרחי ישראל".

  גנץ קרא לציבור הערבי לנהוג באחריות כעת, "צה"ל, אני מבקש להזכיר, שומר ומגן על כולם- יהודים וערבים כאחד, ואני קורא לכל אזרחי ישראל- זו העת לנהוג באופן אחראי ולהימנע מאלימות הדדית ומאלימות בכלל".

  שר הביטחון גיבה את מערכת הביטחון כולה ואמר, "אני, ראש הממשלה וכל הדרג המדיני מגבים את כוחות הביטחון כולם ואת צה"ל בהובלת הרמטכ"ל. ניתן להם לעשות את עבודתם ככל שיידרש, הם עושים עבודה מצוינת וניתן להם להמשיך בה".

  גנץ התייחס לגינויים בעולם ואמר, "אני מבקש לומר למנהיגי מדינות העולם- אין מדינה ריבונית שהייתה מקבלת ירי על אזרחיה וריכוזי אוכלוסייה. גם אנחנו לא מקבלים זאת. יש לנו את הזכות והחובה לפעול- כך נעשה".

  שר הביטחון פנה בסיום דבריו למשפחות שנפגעו במבצע המתגלגל, "אני מבקש למסור את השתתפותי בצער המשפחות שאיבדו את יקיריהן, לאחל החלמה לפצועים ולבקש מכל אזרחי ישראל- שימרו על הנחיות פקע"ר, הן אכן מצילות חיים ואל לנו לזלזל בסיטואציה בה אנו נמצאים. כולנו נהיה מאוחדים, חזקים ונחושים".  0 תגובות