הכנסת אישרה את הקמת הוועדות: גפני בכספים, עבאס בוועדה לחברה הערבית

  איתי גדסי No Comments on הכנסת אישרה את הקמת הוועדות: גפני בכספים, עבאס בוועדה לחברה הערבית

  הכנסת אישרה את המלצות הוועדה המסדרת על הקמת 3 וועדות – כספים, חוץ וביטחון והוועדה לחברה הערבית. ח"כ שרן השכל תקפה את ההצבעה של ח"כ סמוטריץ' בעד הוועדה של עבאס: "ככה נראית מכירת חיסול אידאולוגית"

  צילום: דוברות הכנסת
  12:53
  04.03.24
  קובי פינקלר No Comments on 'כתר המערב': אוגדה 98 פתחה במבצע מקיף בשכונת חמד

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לאחר המלצת הוועדה המסדרת, הכנסת אישרה את המלצות הוועדה לפיה תוקם ועדה זמנית לענייני כספים בראשות ח"כ משה גפני (יהדות התורה), וועדה זמנית לענייני חוץ וביטחון בראשות ח"כ אורנה ברביבאי (יש עתיד).

  כמו כן אושרה המלצת הוועדה להקמת ועדה מיוחדת לענייני החברה הערבית בראשות ח"כ מנסור עבאס (רע"מ) ברוב של 57 מול מתנגד אחד ו15 נמנעים.

  בנוסף, אישרה המליאה את המלצת הוועדה המסדרת לבחור בחברי הכנסת יעקב מרגי (ש"ס), מתן כהנא (ימינה), ומנסור עבאס (רע"מ) כסגני יו"ר הכנסת, והם יהוו יחד עם יו"ר הכנסת, את נשיאות הכנסת. 55 תמכו בהמלצה לעמות 33 שהתנגדו.

  ח"כ שרן השכל (תקווה חדשה) תקפה את ההצבעה בעד הוועדה של מנסור עבאס ואמרה: "הייתי צריכה שנייה לשפשף את העיניים ולראות, כי הייתי בטוחה שאולי בצלאל סמוטריץ' ביקש איזו ועדה שקשורה למיגור הפשיעה והאלימות בחברה הערבית, שקשורה לסוגיות הנגב בהקשר החברה הערבית, נושאים כלליים הקשורים ברשויות המקומיות, אולי אכיפה של חוק קמינץ, הסדרת ההתיישבות בנגב, ההתפשטות של הבנייה הבלתי חוקית".

  "אבל שפשפתי את העיניים ופתאום ראיתי שאתם מצביעים שמנסור עבאס יעמוד בראש הוועדה הזו. ככה נראית מכירת חיסול אידאולוגית" האשימה השכל.

     0 תגובות