הוועדה המסדרת תתכנס היום; ראשי המפלגות ימסרו הצהרות

  איתי גדסי No Comments on הוועדה המסדרת תתכנס היום; ראשי המפלגות ימסרו הצהרות

  היום תתכנס לראשונה הוועדה המסדרת של הכנסת במטרה בהרכב ועדות זמניות ובחירת סגנים זמניים ליו"ר הכנסת | ראשי יש עתיד, ימינה והציונות הדתית ימסרו הצהרות לתקשורת בפתח ישיבות הסיעה

  צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הוועדה המסדרת בראשות ח"כ מיקי זוהר תתכנס היום (שני) בשעה 11:30 באולם ירושלים לדון בהרכב ועדות זמניות והמלצה לבחור בראשי הוועדות (כספים וחוץ ביטחון) ובחירת סגנים זמניים ליו"ר הכנסת.

  שרת התחבורה מירי רגב התייחסה היום לכוונת יו"ר ימינה להקים ממשלה עם לפיד: "כשעיתון הארץ קורא במאמר המערכת שלו להמליך את בנט לראשות הממשלה – ניתן להבין את עומק ההונאה הפוליטית שמבצעת 'ימינה'".

  "בנט שטוף המגלומניה האישית לוקח בשבי את קולות הימין ודוהר לממשלת שמאל מסוכנת לישראל, שבה הוא יכהן כראש ממשלה – עלה תאנה. אם לא יתעשת ויחזור בו באופן מיידי – תהיה זו סוף דרכו הפוליטית".

  "עוד לא מאוחר גם היום, להודיע באופן מיידי על תמיכתו בחוק הבחירה הישירה, שיאפשר לעם לקבוע מי יכהן כראש הממשלה ולא לאפשר מניפולציה פוליטית, מסוכנת לדמוקרטיה ולישראל", כתבה רגב.

  היום יקיימו הסיעות השונות בכנסת ישיבות סיעה, בפתח הישיבות ימסרו כמה מראשי המפלגות הצהרות לתקשורת.

  בפתח ישיבת סיעת יש עתיד, בשעה 14:30, ימסור יו"ר המפלגה יאיר לפיד הצהרה לתקשורת.

  ישיבת סיעת ימינה תתכנס בשעה 14:15 וגם בפתחה ימסור יו"ר המפלגה, נפתלי בנט הצהרה לתקשורת

  יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ', ימסור הצהרה 'בעניינים הביטחוניים והפוליטיים העומדים על הפרק', בפתח ישיבת הסיעה.  0 תגובות