מעבר לאתר המותאם  ר"ע הרצליה: "מאמין שהחרדים הפעילו שיקול דעת כשפתחו את מערכת החינוך"

  אבי יעקב No Comments on ר"ע הרצליה: "מאמין שהחרדים הפעילו שיקול דעת כשפתחו את מערכת החינוך"

  מרד ראשי הרשויות | ראש עיריית הרצליה, משה פדלון בראיון ל'קול חי': "ההחלטה שלנו לפתוח את כיתות ז-י היא החלטה מושכלת. הממשלה מקבלת החלטות לא הגיוניות בגלל כיפופי ידיים. אנחנו במצב חירום והסמכויות לחינוך בידיים שלנו; מאמין שגם מנהיגי הציבור החרדי הפעילו שיקול דעת כשהחליטו לפתוח"

  צילום: Moshe Shai/FLASH90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, מראשי הערים שהכריזו על פתיחת מערכת החינוך גם לכיתות ז-י ברביעי הקרוב, אומר כי ההחלטות של הממשלה אינן הגיונית וזו הסיבה שראשי הרשויות החליטו לקחת אחריות: "לאחר פתיחת המשק קיבלנו אתמול החלטה שגם כיתות ז-י בעוד 15 רשויות יחזרו ללימודים כבר ביום רביעי הקרוב. אנחנו לא יכולים לחכות. הילדים שלנו לא הפקר. אם אפשר להכניס 2,500 איש לקניון, אין מניעה להכניס 10 ילדים לכיתה".

  בשיחה עם בצלאל קאהן במהדורת הבוקר, אומר פדלון, כי "כיתות ז-י למדו השנה 20 ימים בלבד, הם למדו רק 10% מהחומר ולצערי ההחלטות של הקבינט הזויות ואין בהן הגיון וחבל. זה לא מרד. אנחנו כבר שנה מנהלים את המשבר הזה באחריות ובמקצועיות בכל הנושאים. ההחלטות לא הגיונית. אין משילות. הכל כיפופי ידיים ואגו. אנחנו במצב חירום ותקנות המדינה לשעת חירום נותנות לראש הרשות אחריות וסמכות לחינוך. שיאפשרו לנו לעבוד".

  פדלון נשאל האם לדעתו ההחלטות של חלק ממנהיגי הציבור החרדי לפתוח את מערכת החינוך בתקופות מסוימות תוך זהירות, למרות החלטות הממשלה, היו נכונות וענה: "אני לא נכנס לזה. אני מכבד את הציבור החרדי ואני מאמין שהם גם הפעילו שיקול דעת. המשבר הזה מנוהל באגו וכוחניות בין השרים וחברי הכנסת. ככה לא מנהלים משבר".  0 תגובות