מעבר לאתר המותאם  "עיקר התחלואה בגל הזה הגיע לאחר יציאת התלמידים לחופשה"

  אסתי פלד No Comments on "עיקר התחלואה בגל הזה הגיע לאחר יציאת התלמידים לחופשה"

  האלוף במיל' מיקי אלשטיין בריאיון ל"מהדורה המרכזית" על מתווה הישיבות והתחלואה שעולה גם בקרב בני הישיבות בתקופה האחרונה אומר כי כעת "חשוב הוא להשאיר את התחלואה בתוך הישיבה ולא להוציא אותם הביתה"

  23:19
  28.02.21
  שלמה ריזל No Comments on דיווח בסוריה: תקיפה אווירית נגד יעדים איראנים בדמשק

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האלוף במיל' מיקי אלשטיין התראיין הערב (חמישי) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת אבי מימרן התייחס למתווה הישיבות לאחר שמתווה הקפסולות המקורי לא הוכיח את עצמו הצורה מיטבית בגל הנוכחי, "גיבשנו את המתווה יחד עם הרבנים, ולמעשה שיש תחלואה או שפותחים מתחם לחולים בישיבה או לפנות למלוניות קורונה, והכל נעשה בעצה אחת עם הראש ישיבה".

  אלשטיין סיפר כי עכשיו, "התחלנו את חיסון צוותי המלמדים והישיבות כפי שנעשה בכל מערכת החינוך ובהמשך שיבואו לחסן את הגילאים של 18 ומעלה אז יחוסנו גם בחורי הישיבות. המדינה צריכה לקבלת החלטה מתי לחסן את המחלימים".

  לדבריו, "עיקר התחלואה בגל הזה הגיע לאחר יציאת התלמידים לחופשה. יש מקומות שהיה קשה לעצור והיו שהצלחנו לעצור. מנהיגות ונחישות וזריזות פעולה מאוד משפיעה על התוצאות". אלשטיין הבהיר כי "מה שחשוב הוא להשאיר את התחלואה בתוך הישיבה ולא להוציא אותם הבייתה. ישיבת חברון הכילה את כול ואירחה 900 בחורים מבחוץ במשך כל החגים וזה מה שחשוב לא להביא להדבקה נוספת בקהילה".

     0 תגובות