מעבר לאתר המותאם
1

ראה"מ: "אני מחזיק בידיי את טיוטת חוזה השלום, עבדנו על זה שנים"

איתי גדסי No Comments on ראה"מ: "אני מחזיק בידיי את טיוטת חוזה השלום, עבדנו על זה שנים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו עדכן מבית הארחה בוושינגטון, על ההתרגשות לקראת החתימה על חוזה השלום ההיסטורי בין ישראל לאמירויות ובחריין, "אני גם מבטיח לכם, לפי מה שאני רואה כאן, שעוד מדינות בדרך"

17:32
29.09.20
קובי פינקלר No Comments on בהנחיית שר הביטחון: ישיבות יהפכו להיות מלוניות קורונה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לקראת החתימה על הסכמי השלום ההיסטוריים בין ישראל לאיחוד האמירויות ובחריין בבית הלבן, ראש הממשלה בנימין נתניהו שולח מסר לעם בישראל מבית הארחה הרשמי בוושינגטון ואומר, "אני מחזיק בידי את טיוטת חוזה השלום ההיסטורי בין ישראל לאיחוד האמירויות, וגם את הצהרת השלום ההיסטורית בין ישראל לבחריין. עבדנו על זה הרבה מאוד שנים. הרגע הזה מגיע מחר".

ראש הממשלה מרחיב על חשיבות ההסכם ואומר, "זו תפנית עצומה בתולדות ישראל, גם בתולדות המזרח התיכון. תהיה לזה השפעה אדירה וחיובית על כל אזרחי ישראל. אני גם מבטיח לכם, לפי מה שאני רואה כאן, שעוד מדינות בדרך".

נתניהו התייחס גם למשבר הקורונה ואמר, "גם כשאני עסוק בעבודה המדינית החשובה הזו, אני לא שוכח לרגע שאלה ימים קשים לכולנו. הספקתי לדבר היום גם עם שר האוצר וגם עם שר הבריאות, ומחר בערב כשאני חוזר לישראל אנחנו נמשיך לעבוד למענכם אזרחי ישראל, כדי שנתגבר על הקורונה וגם נביא שלום".0 תגובות