מעבר לאתר המותאם
1

אירועי שמחות בצל הקורונה: המשטרה זימנה 100 בעלי שמחה

בנצי לייזרוביץ No Comments on אירועי שמחות בצל הקורונה: המשטרה זימנה 100 בעלי שמחה

במהלך השבוע פוזרו 32 אירועי שמחה משפחתיים לאחר שלא עמדו בתקנות הבריאות

18:08
20.01.21
בנצי לייזרוביץ No Comments on 3 עצורים: כך התנהלה הגניבה המתוחכמת מהסופר מרקט

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בתקופה האחרונה פועלים השוטרים לשמירת כללי הבריאות באירועים הנערכים בחצרות הבתים ובמרחב הציבורי.  מדובר על עשרות ארועים בכל יום ארועים המבוצעים בחצרות בתים ובשטחים פתוחים אשר מציבים אתגר מורכב יותר אשר מתחיל באיתור ארועים מסוג אשר לרוב נשען על מודיעין המתקבל בזמן אמת ומייצר מצבים מורכבים של הגעת כוחות משטרה לאירוע לאחר שהוא כבר בעיצומו, דבר המקשה על אכיפת ההנחיות ופיזור הארוע שבו לוקחים חלק מאות משתתפים.

במהלך סוף השבוע ברחבי מחוז צפון פוזרו 32 אירועים משפחתיים וחברתיים שהתקיימו בניגדו לתקנות לשעת חירום וביניהם:

חתונה המונית בשטח פרטי בנצרת המוגדרת "אזור אדום", אותרה פוזרה ונרשמו קנסות מנהליים.

מסיבת אירוסין בגריפאת פוזרה לאחר שבמקום נצפו המוזמנים רוקדים בניגוד להנחיות.

חתונה המונית שתוכננה להתקיים בנחף סוכלה – הזמר שתוכנן להופיע נעצר ושוחרר בתנאים מגבילים. בהמשך נעצר בשנית, לאחר שהפר את תנאי השיחרור- בית המשפט ביטל את מעצר הבית ואפשר לזמר להופיע בארועים שעומדים בתקנות לשעת חירום.

בנוסף במהלך השבוע זומנו אל תחנות המשטרה ברחבי מחוז צפון כ-100 בעלי שמחה על מנת להזהיר ולהדגיש בפניהם את חובת העמידה בהנחיות משרד הבריאות למען שלומם ובריאותם.

מהמשטרה נמסר: "כוחות המשטרה במאמץ מתמיד על מנת לשמור על בריאות ובטחון הציבור, על האזרחים לגלות אחריות אישית ולהקפיד על ביצוע ההנחיות.

ברגע שאירוע מתחיל ללא הקפדה מראש על מילוי ההנחיות עלול לגרום להדבקה המונית וסיכוי רב שלא יגיע לידי סיום מוצלח מצד המארגנים וכל ההשקעה בהכנות תרד לטמיון תוך מפח נפש לחוגגים".0 תגובות