מעבר לאתר המותאם  בין הזמנים: החופים הכשרים של הכינרת

  בנצי לייזרוביץ 1 Comment on בין הזמנים: החופים הכשרים של הכינרת

  חוף נפרד נוסף ייפתח משני בכינרת. החוף קיבל את אישורו של "טוהר המחנה"

  צילום: איגוד חופי כינרת
  19:30
  13.05.21
  אסתי פלד No Comments on דרעי: "הגענו להישגים שלא היו מעולם במאבק מול החמאס"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לקראת עונת 'בין הזמנים', הגיע הרב גבריאל זוהר מ"טוהר המחנה" לסיור בחוף עם הצוות המקצועי, מנהלי החופים והמצילים וצוות החוף, של איגוד ערים כינרת. החוף המופרד יהיה פתוח החל ממחר (שני) 3.8 ועד ה- 21.8.

  הרב התרשם מעבודות ההפרדה שנעשו בחוף ואופן הקמת המחיצות וברך על ההחלטה להקצות חוף מופרד נוסף לזה שבכינר, עקב מצב השמיים הסגורים והיצע מוגבל בכינרת בחופים מופרדים, לטובת הציבור החרדי.

  'טוהר המחנה' מפרסם מידי שנה את רשימת החופים הנפרדים המותאמים לציבור החרדי ומביא לידיעת הציבור את רשימת החופים הנפרדים שהוכשרו ונמצאו מותאמים לציבור החרדי.

  באיגוד ערים כינרת מזכירים לציבור המגיע לחופי הכינרת, כי כל חופי איגוד ערים כינרת הינם חופים שקטים בהם אסורה מוסיקה רועשת ומגברים כולל החוף הנפרד החדש.

  כמו כן, האיגוד קורא לנופשים בחופים להיות סבלניים ואדיבים ולהתחשב בכלל הציבור המעוניין לנפוש בחופים בימים אלו, לרחוץ רק בחופים מוכרזים בהם קיימים שירותי הצלה, לא להיכנס למים עם אביזרי ציפה (מזרונים, אבובים וכד') עקב סכנת היסחפות, לשתות הרבה מים, לחבוש כובעים ולהישמע תמיד להוראות המצילים.

  עוד מציינים באיגוד ערים כינרת, כי תוגברו כוחות השיטור והפיקוח בחופי הכינרת, בשיתוף פעולה מלא עם משטרת ישראל והשיטור הימי וכי צוות מנהלי החופים, צוותי הניקיון וההסברה עושים רבות בכדי שלכל הנופשים יהיו חופים ערוכים ונקיים ומבקשים מהציבור שלא להשליך את האשפה בחוף, אלא רק לפחים המיועדים לכך.

  הכניסה לחוף המופרד החדש הינה דרך חניון חוף דוגית. יש לעקוב אחרי שילוט ההכוונה החדש אשר הוצב במקום. (יש לשים ב- waze חוף דוגית להגעה לחניון דוגית). חשוב להבהיר כי בימי שבת החופים אינם יהיו מופרדים. פרטים על חופי איגוד ערים כינרת ניתן לקבל חינם בכוכבית כינרת 55477*.  1 תגובות

  מיין תגובות