מעבר לאתר המותאם  מיוחד: מרן הגר"ש בעדני הטריח את עצמו והגיע לסיומי המסכתות בת"א

  יעקב הרשלר No Comments on מיוחד: מרן הגר"ש בעדני הטריח את עצמו והגיע לסיומי המסכתות בת"א

  בת"ת פתוחי חותם ב'תל אביב' מיסודו של הגאון רבי שמעון חירארי זצ"ל, נערך אמש מעמד סיום מסכתות ראש השנה ותענית שנלמדו על ידי תלמידי כיתה ח' מחוץ לשעות הת"ת, גם בימי ההסגר, דרך הטלפון עד לסיום | גלריה

  1:54
  22.04.21
  איתי גדסי No Comments on הופעלה מערכת ההתרעה "צבע אדום" בדרום הנגב

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הערב נפתח בלימוד "אבות ובנים", במהלך הערב הגיע במיוחד חבר מועצת חכמי התורה הגר"מ מאיה, אשר דיבר בשבח התלמוד תורה שמפאר את העיר תל אביב, בהעמדת תלמידים מצויינים. סיום דבריו עלו התלמידים וערכו את הסיום על המסכתות בהתרגשות.

  התרגשות רבה נרשמה בקהל עת הגיע מרן הגר"ש בעדני  למרות חולשתו הגדולה. מרן הדגיש עם בואו כי למרות שאין דרכו לצאת מהבית בשעות הערב, ובפרט בימים מורכבים אלה, עם כל זאת כאשר שמע על הסיום של התלמידים, הגיע במסירות לכבודה של תורה. הגר"ש ביקש לקרוא לגר"מ מאיה שישב לצידו ברכב, ממנו לא יצא בגלל הנחיות משרד הבריאות.

  בדבריו עמד הגר"ש בעדני על חשיבות הלימוד שלמדו התלמידים מעבר לשעות הלימודים הרגילות ועל כך שבזכותם העולם קיים. לימוד זה הוא בגדר "עמל התורה" שכך אדם רוכש את מתיקות התורה והתורה הופכת להיות חלק קבוע ממנו בגדר "נפש עמל – עמלה לו", בסיום דבריו הביע הגר"ש את רצונו לברך את התלמידים, ואמר שיעשה בשבילם מה שלא עשה במקומות אחרים, ויפתח את חלון הרכב, ויעברו התלמידים , לתת לו פרישת שלום.

  ואכן, בחרדת קודש עברו התלמידים, המלמדים וההורים היקרים בזה אחר זה לקבל את ברכתו  להצלחה ועליה בתורה ויראת שמים.  0 תגובות