מעבר לאתר המותאם
1

בעיריית בני ברק הוחלט: כלל מוסדות החינוך ישובו ללימודים ללא הגבלה

איתי גדסי No Comments on בעיריית בני ברק הוחלט: כלל מוסדות החינוך ישובו ללימודים ללא הגבלה

בתום ישיבת בכירי העירייה הוחלט כי כלל התלמידים ישובו ללימודים לשגרה מלאה ללא הגבלות, תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות | ר"ע ב"ב: "העיר בס"ד חוזרת למתכונת לימודים מלאה יחד עם דריכות ואחריות המוטלת על כל אחד ואחד מאיתנו"

Ultra orthodox jewish kids from the Bnei Moshe Kretchnif Ultra-Orthodox school wearing face masks at their school in the city of Rehovot, on May 24, 2020. Photo by Yossi Zeliger/Flash90 *** Local Caption *** ????? ???? ??? ??? ????? ????? ?????? ????? ??????? ?????? ????? ????? ???? צילום: Yossi Zeliger/Flash90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר לחצים גדולים מצד ההורים בכל רחבי הארץ, התוצאות מתחילות להיראות בשטח. היום (שלישי) מפרסמת עיריית ב"ב כי לאחר ישיבה של בכירי העירייה וראשי אגף החינוך
הוחלט לאחר התייעצות עם מרנן ורבנן שליט"א, כי בהתאם להנחיה המעודכנת שהתקבלה היום ממשרד החינוך.

החל מיום ראשון הבעל"ט ח' בסיון, ישובו גני הילדים וכלל מוסדות החינוך המיוחד ללימודים במתכונת מלאה ללא הגבלת ימים ומספר התלמידים בכיתה.

מערכת החינוך נערכת לפתיחה במתכונת מלאה בהתאם להנחייה זו. יודגש כי ההנחייה הנה בתנאי שתמונת מצב הנדבקים תישאר במתכונתה הנוכחית וללא שינוי.

ראש העיר אברהם רובינשטיין אמר לאחר ההחלטה: "לאחר מאמצים משותפים של כלל הגורמים, העיר בני ברק בסיעתא דשמיא חוזרת למתכונת לימודים מלאה יחד עם דריכות ואחריות המוטלת על כל אחד ואחד מאיתנו, לשמור על הכללים בצורה קפדנית והדוקה למען שלומם של ילדי העיר והעיר כולה".

בעירייה מבהירים כי שמורה בידי ההורים זכות ההחלטה על שליחת ילדיהם ללימודים.

 

המכתב ששלח יו"ר החינוך העצמאי למחנכים:0 תגובות