מעבר לאתר המותאם
1

צה"ל לוקח פיקוד על האוכלוסייה הבוגרת: שינוע מזון, תרופות והסברה

קובי פינקלר No Comments on צה"ל לוקח פיקוד על האוכלוסייה הבוגרת: שינוע מזון, תרופות והסברה

בפיקוד העורף החלו בסיוע למאמץ הלאומי בבלימת המגיפה, במסגרת הסיוע נפרסו אלף חיילים מהיחידות השונות, שישנעו מזון לאוכלוסייה הבוגרת, תרופות ועזרה בביטוח הלאומי

13:49
28.05.20
דוד קליגר No Comments on שירה של תורה: גדולי הזמר בתוכנית מיוחדת לשבועות • צפו בשידור חוזר

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

צה"ל החל מהיום (שלישי) במאמץ לסייע לבתי אבות והאוכלוסייה המבוגרת הנמצאת בסיכון הגבוה ביותר במגיפת הקורונה. במסגרת הסיוע, יחל פיקוד העורף בחלוקה ושינוע מזון באמצעות חיילי חטיבת החילוץ בסיוע אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה לקבוצות שהגדירו הרשויות המקומיות כזקוקות לסיוע.

בתיאום עם הרשויות המקומיות, פיקוד העורף יחבור לאוכלוסיות הגיל השלישי שנקבעו על ידי הממשלה והרשויות המקומיות כזקוקים לכך, במטרה לצמצם כלל הניתן את חשיפתם לסביבה ולמנוע הדבקות בנגיף. הצוותים הצה"ליים יפעלו עם מנהלי מקבצי הדיור למימוש הנחיות והגבלות משרד הבריאות.

היחידות יסייעו במספר פעולות ובהן: סיוע בחלוקת מזון בהתאם להגדרת הרשות, הסברת מידע המותאם לצורך ולשפה, מתן מענה לאירועים חריגים וכן הנגשת שירותים נוספים שיידרשו (תרופות, ביטוח לאומי, וכדומה).

המענה יכלול בשלב זה פריסה של כ- 1,000 חיילי צה"ל מהיחידות השונות בהתאם לשיוכן הגיאוגרפי. על כל צוות של קצין וארבעה חיילים הוטלה אחריות על מקבץ דיור, בסך הכול היקף המענה יכלול כ- 200 מקבצי דיור.0 תגובות