מעבר לאתר המותאם
1

ביוזמת דרעי: חולים מבני ברק יכנסו לבידוד במתחם "אור החיים" בעיר

איתי גדסי No Comments on ביוזמת דרעי: חולים מבני ברק יכנסו לבידוד במתחם "אור החיים" בעיר

בכדי למנוע את שיעור התחלואה שמזנק בעיר, ועל רקע חוסר היכולת של רבים מתושבי העיר להיכנס לבידוד כפי ההנחיות – מבודדים ישלחו לבידוד במתחם סמינר "אור החיים"

13:49
28.05.20
דוד קליגר No Comments on שירה של תורה: גדולי הזמר בתוכנית מיוחדת לשבועות • צפו בשידור חוזר

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאור כוונתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו להטיל סגר על ישראל למשך תקופה, מול התנגדותם של שר הביטחון נפתלי בנט ושר הפנים אריה דרעי הדורשים להטיל סגר רק על האוכלוסייה המבוגרת לשמירה על בריאותם. מבקשים בממשלה להטיל סגר אזורי על מקומות מועדים שבהם התפרצה המגיפה, כך גם אמר היום (ראשון) מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד.

כחלק מהליקויים שהוצגו בממשלה, בריכוזים החרדיים אין בידוד נכון כפי הנחיות משרד הבריאות לאור המשפחות הגדולות בקרב הציבור החרדי שמקשה על סגירה הרמטית של חדר לבן משפחה ללא מגע כלל בינו לבין המשפחה. לאור זאת הנחה שר הפנים ויו"ר ש"ס דרעי כי עיריית בני ברק תקצה מקומות בעיר לבידוד חולים מקרב התושבים.

ואכן משרד הפנים הנחה את עיריית ב"ב להתקדם מול קמפוס 'אור החיים', כשהמשרד יתקצב ישירות את העירייה ויעקוף את כל הביורקטריה. כעת מתכנסים בכירי משרד הפנים והעירייה במתחם 'אור החיים', כשהמתחם הופך באופן מיידי למגורים עבור מבודדים תושבי העיר. האירוח יכלול ארוחות מלאות כולל בחג הפסח עם הכשרויות המהדורות ביותר.0 תגובות