מעבר לאתר המותאם
1

שר המשפטים מאריך את צו החירום בבתי המשפט ובלשכות ההוצאה לפועל

איתי גדסי No Comments on שר המשפטים מאריך את צו החירום בבתי המשפט ובלשכות ההוצאה לפועל

לאחר הערכת מצב מול כל הגורמים המקצועיים הרלוונטיים בעניין נגיף הקורונה ובתיאום עם היועץ המשפטי לממשלה ומנהל בתי המשפט: שר המשפטים אמיר אוחנה מאריך את מצב החירום בבתי המשפט, בתי הדין לעבודה ובלשכות ההוצאה לפועל

Israeli Minister of Justice Amir Ohana speaks at the 17th annual Jerusalem Conference of the 'Besheva' group, on February 24, 2020. Photo by Olivier Fitoussi/Flash90 *** Local Caption *** ???? ????? ?? ??????? ??????? ???? ??? ??? ??????? צילום: פלאש90
2:23
31.05.20
אתר קול חי No Comments on צפו בשידור חוזר: מוצ"ש חי עם מנחם טוקר

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר שחתם אמש על מצב חירום ברשות השופטת, שר המשפטים אמיר אוחנה הודיע הערב (ראשון) על הארכת מצב החירום בבתי המשפט, בתי הדין לעבודה ובלשכות ההוצאה לפועל עד ליום 22 במרץ 2020 יווספו סוגי עניינים בהם ניתן יהיה לדון –  כחלק מהמאמץ הלאומי למנוע את התפשטות נגיף הקורונה.

מוקדם יותר הערב, פרסם מנהל בתי המשפט, ד"ר יגאל מרזל, כי בהמשך לסיכום עם שר המשפטים על הארכת המצב, ייקבעו סוגי עניינים נוספים אשר יידונו במהלך תקופת תחולתו של הצו.

החלטה זו להרחיב את סוגי העניינים שיידונו מאזנת בין זכות הגישה לערכאות והצורך המתחייב מהנחיות משרד הבריאות לשמור על בריאות ושלומם של הציבור ובאי בתי המשפט, העובדים והשופטים.

 

 0 תגובות