דגן: להשבית את הגיל הרך בכל הארץ "לעצור את התפשטות תוך שבועיים"

  איתי גדסי No Comments on דגן: להשבית את הגיל הרך בכל הארץ "לעצור את התפשטות תוך שבועיים"

  במועצה האזורית שומרון – 5000 ילדי גנים ו-12,000 תלמידים בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים, כולם ישבתו החל ממחר (ראשון) בבוקר

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לאחר קיום הערכת מצב ביום שישי עם צוות מטה המשק לשעת חירום במועצה האזורית שומרון ומנהלי האגפים הרלוונטים, ולאחר התייעצויות עם הצבא המשטרה משרד הבריאות ומשרד החינוך, החליט ראש המועצה יוסי דגן להשבית החל ממחר בבוקר את כל 167 הגנים במועצה האזורית שומרון.

  "עצירת התפשטות נגיף הקורונה היא צו השעה" אומר דגן "אין הבדל בין בתי ספר לגנים מהבחינה הזו. אין סיבה לסכן את הגננות וגם לא את הילדים".

  דגן הוסיף: "אני קורא לראש הממשלה לעשות פעולות דרסטיות כדי לעצור את התפשטות נגיף הקורונה בישראל תוך 14 יום, ולהשבית גם את כל החינוך לגיל הרך. מרגע שמשביתים מוסדות חינוך אין הגיון בהשארת חלקם בעבודה ובמגע עם עשרות ילדים מדי יום".

  במכתב לתושבים כתב דגן: "אנחנו מודעים היטב למשמעות של צעדים אלו אבל בכדי להבטיח את שלומם של הילדים בחרנו לנקוט משנה זהירות נוסף.

  ישראל כולה ואנחנו בפרט מתמודדים לראשונה עם מגיפה בהיקפים שטרם הכרנו. כעת עלינו לנהוג באחריות ובקור רוח"

  המועצה האזורית שומרון פתחה את מטה החירום שלה בתחילת השבוע, והודיעה על שורת צעדים לישובים לעצירת התפשטות הנגיף. מדי יום נפגש מטה החירום הכולל את הצוותים המקצועיים של הבטחון, דוברות, האגף לשירותים חברתיים הנותן מענה רגשי למבודדים ולקהילות ואגף ישובים ומתנ"ס המלווה את הנהגות הישובים אל מול משבר הקורונה.
  בשומרון כ 200 מבודדים ו 9 חולים בקורונה כולם מאושפזים בבתי החולים.

  במועצה האזורית שומרון 5000 ילדי גנים ו 12,000 תלמידים בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים, כולם ישבתו החל ממחר בבוקר.  0 תגובות