מעבר לאתר המותאםהשר גלנט: "כשיוסר צו איסור הפרסום תהיה רעידת אדמה בישראל"

איתי גדסי 1 Comment on השר גלנט: "כשיוסר צו איסור הפרסום תהיה רעידת אדמה בישראל"

השר יואב גלנט שמצוי בחומרי החקירה בפרשת "אשכנזי-מנדלבליט" אמר, "הרבה אימהות ישאלו האם זה הרמטכ"ל אשר בידיו הפקדנו גורל בנינו? זה חמור וצריך לחשוף ההקלטות"

Yoav Galant, Israeli Minister of Immigration and Absorption at a ceremony marking 100 years since the death of Aaron Aaronsohn, at Aharonson farm in Atlit, May 15, 2019. Photo by Flash90 *** Local Caption *** ???? ???? ????? ?????? ???? 100 ???? ????? ?? ????? ???????? ????? ???????? ?????? ?? ??? ?????? ????? ?????? ???????? ???????? ??? צילום: פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

השר יואב גלנט התייחס היום (חמישי) לפרשת ההקלטות של "אשכנזי-מנדלבליט", "אני יודע וזוכר היטב מה היה לפני עשור, פרשת הרפז שהיא בפועל פרשת אשכנזי", אמר גלנט והוסיף, "כשיוסר צו איסור פרסום, יהיה רעש גדול במדינת ישראל, תהיה רעידת אדמה".

גלנט קרא לחשוף את ההקלטות לטובת השקיפות הציבורית, "צריך לחשוף מיידית את כל ההקלטות. גנץ היה בסוד העניינים, אם לא שותף מלא. אשכנזי לא ראוי וחייב לפרוש".

"אחרי שיוסר צו איסור הפרסום תהיה רעידת אדמה במדינת ישראל בכל הנוגע לאשכנזי כרמטכ"ל", הסביר גלנט את חומרת הדברים בפרשה ואמר, "הרבה אימהות ישאלו האם זה הרמטכ"ל אשר בידיו הפקדנו גורל בנינו? זה חמור וצריך לחשוף ההקלטות". את הדברים אמר השר גלנט לכאן רשת ב.1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    מפלגת כחול שחור בעיניים . מוכרים ומחפים שקריהם בעבור חופן דולרים ואת המדינה ימכרו בקלות חבורת מאפיונרים ברשיון. גועל. אלה שרתו את הצבא אלה ?????