מעבר לאתר המותאם
1

פאנל סוער; אבידן לבלוי: "הזנחתם את החרדים העובדים" • צפו

אסתי פלד 5 Comment on פאנל סוער; אבידן לבלוי: "הזנחתם את החרדים העובדים" • צפו

פאנל פרשנים מורחב התארח ב"המירוץ לבחירות" עם איתי גדסי וישי לפידות | אבידן האשים את יהדות התורה בזניחת החרדים המודרנים: "הזנחתם את לובשי החולצות הצבעוניות"

0:06
12.08.20
יעקב הרשלר No Comments on ספר תורה לע"נ שר הדתות ר' דוד אזולאי ז"ל יכנס להיכל הישיבה בעכו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הקרב על החרדים העובדים: איש 'דגל התורה' המחנך הרב מוטק'ה בלוי, איש ש"ס יהודה אבידן ואיש 'אגודת ישראל' יוסי צלניקר, התארחו באולפן "המירוץ לבחירות" בהגשת איתי גדסי וישי לפידות.

הרב מוטק'ה בלוי טען במשדר כי הציבור החרדי מורכב מחלקים שונים אך כולם חוסים תחת ההנהגה: "יש מגוון רחב בציבור החרדי אצלי בבית הכנסת כולם מתפללים, כולם מקבלים עליה לתורה. יש לנו מוסדות חינוך רחב מאד מתשב"ר ותורת אמת ועד רזילי, וחורב ובוסטון".

לטענות שעלו במשדר, הגיב הפרשן יוסי צלניקר: "אבא שלי עובד, אחים שלי עובדים, גיסים שלי עובדים ואני מרגיש כבר 35 שנה חלק מיהדות התורה. לא צריכים לעשות קמפיינים מיוחדים לחרדים עובדים, האם עושים קמפיין מיוחד לאנשים חובשי משקפיים?"

הפרשן יהודה אבידן טען כי "החרדים העובדים שעליהם אריה דרעי מדבר זה לא חרדים רגילים שעובדים אלא אלא שעשו מהם מוקצה. אלא שלא מתלבשים בדיוק באותה צורה כמו חרדים. אצלנו מעולם התחפושת לא קבעה".5 תגובות

מיין תגובות
 1. 5

  מי זה הצעקן הזה???????????.. צעק אברח כפשוטו……….. מי זה??????????? אהבתי את יהודה אבידן…….. קוטל מגיב לעניין לא צועק
  ולא מקשיב יש משפ כזה:"אל תיהיה צודק תיהיה חכם"…….היה טוב…… ולא האמנתי שאיתי גדסי נירא ככה כי תמיד לא ראיתי אותו בתור שדרן…….ועוד בשידור לצפייה..????????. בעיקרון הוא רק להאזנה…..קטעים… תארתי אותו אחרת לגמרי…………תודה רבה קול חי…..

 2. 3

  מי הגאון שחשב על עימות ביןיהודה אבידן למוטקה??????
  אחלה יהודה אבידןןן תותח עללללל

 3. 2

  החרדים העובדים האלה, לא רוצים להיות חלק מיהדות התורה, אף אחד לא נטש אותם הם נטשו מעצמם

 4. 1

  שבלוי הזה יפסיק לעשן 7 שנים לפחות ואז שיזמינו אותו שוב הוא עשה לי חור בראש