מעבר לאתר המותאםאייכלר פנה ודרעי נענה: "בחינת הזכאות להנחה בארנונה לפי 12 חודש"

איתי גדסי No Comments on אייכלר פנה ודרעי נענה: "בחינת הזכאות להנחה בארנונה לפי 12 חודש"

הוארכה הוראת השעה המאפשרת בחינת הכנסות להנחות ארנונה לפי ממוצע של 12 חודשים ולא רק לפי 3 חדשים אחרונים

12:46
31.03.20
איתי גדסי No Comments on "היבדק וסע" בבני ברק: היעד: מעל 3,000 בדיקות ביום

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בעקבות השבתת פעילות וועדות הכנסת בשנה האחרונה נתקלו חלק מזכאי ההנחה בארנונה בבעיה בירוקרטית העלולה לייקר עבורם את גובה הארנונה בפער משמעותי.

על פי החוק הזכאות להנחה בארנונה נמדדת לפי הכנסות של 3 חודשים אחרונים. ישנם אנשים ששלוש החודשים האחרונים אינם משקפים באמת את מצב הכנסותיהם השנתית אך אם יבדקו ממוצע של 12 חודשים הם יהיו זכאים להנחה.

אי לכך, החל משנת 2017 תוקנה הוראת שעה המתחדשת בכל שנה מחדש לפיה יכול אדם לבקש שיבחנו את הכנסותיו לפי ממוצע של 12 החודשים של השנה הקודמת.

בשנה האחרונה בשל שיתוק פעילותן של וועדות הכנסת לא הוארכה הוראת השעה. מספר רב של זכאים מהקטגוריה הנ"ל פנו ללשכת ח"כ הרב ישראל אייכלר והתלוננו על המצב הבעייתי שנוצר בשל השיתוק הפוליטי בישראל.

ח"כ הרב ישראל אייכלר פנה למשרד הפנים ולשר אריה דרעי וביקש להאריך את הוראת שעה למרות הנסיבות. שר הפנים נענה לבקשה וחתם על הארכה נוספת של הוראת השעה לשנת 2020.

ח"כ הרב ישראל אייכלר בירך את שר הפנים על המענה היעיל: "ישר כח על הסיוע הישיר למאות משפחות הזקוקות לכך כאוויר לנשימה. צריך להביא פתרונות ראויים גם כאשר המערכת הפוליטית מושבתת".0 תגובות