מעבר לאתר המותאם
  1

  מזעזע: אדם ניסה לתקוף את האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא

  איתי גדסי 6 Comment on מזעזע: אדם ניסה לתקוף את האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא

  אדם שהגיע חמוש בסכין לישיבת "אביר יעקב" בנהריה, התקרב לרבי דוד אבוחצירא וניסה לתקוף את הרב. אנשים שהיו בסביבת הרב זינקו לעברו וניטרלו את התוקף. על גופו נמצאה סכין. שוטרים שהוזעקו לזירה עצרו את התוקף

  23:42
  26.01.21
  ישראל רובין No Comments on ברביעי: בג"ץ ידון על הריסת בית המחבל שרצח את אסתר הורגן הי"ד

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  נסיון תקיפה מסוכן בנהריה: אדם חמוש בסכין הגיע לישיבת "אביר יעקב" בעיר בראשות כ"ק האדמו"ר המקובל רבי דוד אבוחצירא, היום (מוצ"ש) וניסה לתקוף את הרב. אנשים שנכחו במקום נטרלו את התוקף. לטענתו הובטח לו דברים מפי הרב שלא קויימו. למקום הגיעו כוחות משטרה ועצרו את החשוד במעשה. על גופו של התוקף נמצאה סכין.

  מהמשטרה נמסר: הערב התקבל דיווח במוקד 100, על כך שתושב עכו כבן 40 נכנס בכוח אל ישיבה בעיר נהריה, תוך שהוא מגדף את הרב וכאשר בלמו אותו עוזריו ומנעו את התקרבותו, נתפסה ברשותו סכין.

  כוח משטרה הגיע למקום ועצר את החשוד, לצד תפיסת הסכין כראיה, כאשר מחר יובא אל בימ"ש לדיון בבקשה להאריך את מעצרו והעברתו לבחינה של גורמי מקצוע.

  מדובר במעשה מסוכן שכבר היה לו תקדים. אחיו הקדוש, האדמו"ר רבי אלעזר אבוחצירא נרצח בחודש מר-חשוון, בשנת התש"ע בדקירות סכין על ידי אדם שהיה ממבקשי עצתו. אותו מעורער בנפשו הגיש לרב פתק בכדי לקבל את עצתו בעניינו האישי ולפתע שלף סכין ורצח את הצדיק.  6 תגובות

  מיין תגובות
  1. 6

   זה לא היה בחשון, זה היה בתמוז….

  2. 4

   מו"ר רבי אלעזר אבוחצירא הי"ד נרצח בתאריך כ"ז בתמוז ה'תש"ע/א ולא כפי שפורסם שבחודש מר-חשוון.

  3. 2

   הקב"ה שומר על הצדיקים

  4. 1

   אחיו הרב אלעזר נרצח בחודש תמוז ולא במרח שון כמופיע בכתבה