מעבר לאתר המותאם
1

חשיפה: חסידי סלונים בבני ברק לא מתכוונים להצביע

יוסי אשר 3 Comment on חשיפה: חסידי סלונים בבני ברק לא מתכוונים להצביע

בשל חדר חשמל שהעירייה לא מאשרת את סיום בנייתו ובגלל התנגדות השכנים, ישנה תסיסה בקרב החסידים בבני ברק וכנראה לא יצביעו למרות השכנועים של גורמים מתוך החסידות • חשיפה

בחירות תשע"ו צילום: יעקב נחומי, פלאש 90
9:38
05.06.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on נעצר חשוד שתקף את ח"כ לשעבר יהודה גליק

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מזה שנה וחצי ניטש מאבק בין חסידי סלונים בבני ברק, השכנים והעירייה על הקמת חדר חשמל בצמוד לבית הכנסת ברחוב דונולו, העירייה הקצתה שטח להקמת החדר, השכנים מתנגדים בשל טענות כלאה ואחרות ובינתיים 200 מתפללי בית הכנסת סובלים.

בשיחה אקראית שקיימנו עם אחד ממתפללי בית הכנסת הוא מספר 'כי ברגע שיש מעט עומס קופץ לנו החשמל וכי זה קורה כמעט כל שבת, אני לא אתפלא אם יום אחד בית הכנסת יעלה באש בגלל הקצרים והנפילות'.

חסידות סלונים ידועה כמי שהצביעה כל השנים והאדמו"ר שמורה ללכת ולהצביע בכל הכח, אך בעקבות הנ"ל ישנה תסיסה גדולה בקרב המתפללים בבני ברק שלא ללכת להצביע, למרות שידוע לנו על שכנועים בתוך החסידות לאותם אנשים שכן ילכו להצביע, לעת עתה לא ידוע אם יצליחו או לא, וייתכן כי למעלה מ-400 קולות לא יגיעו אל הקלפי.

גורמים בעיריית ב"ב אומרים שלא נראה להם שעל דבר כזה שלכאורה אמור להסתדר בקרוב חסידים ימרו את פי רבם ולא ילכו להצביע, אם כי ראוי לציין שאת תגובתה של עיריית בני ברק עצמה לא קיבלנו עד רגע זה ולכשתתקבל נפרסמה.3 תגובות

מיין תגובות
  1. בררתי היטב את העניין עם גורמים בכירים בחסידות סלונים שטוענים בתוקף – להד"ם – והם יביאו 100% הצבעה
   הנתונים המעודכנים כעת במטה המרכזי של אגודת ישראל על קהילת סלונים בב"ב (ששווה קרוב ל-1000 קולות):
   עד לשעה זו הצביעו כ-40%. מקווה שאכן הם צודקים וכולם יצביעו.

 1. 2

  את מי בידיוק הם מענינים