מעבר לאתר המותאם
1

נתניהו בהצהרה דחופה בכנסת: "גנבו את הבחירות"

איתי גדסי 1 Comment on נתניהו בהצהרה דחופה בכנסת: "גנבו את הבחירות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הופיע בהצהרה דרמטית בכנסת עם שר התיירות יריב לוין, שילה אדלר ומועמד הליכוד עמית הלוי והתייחס לטענות שפורסמו בנוגע לאי טיפול בתלונות לאי סדרים בקלפיות בבחירות האחרונות: "אסור שיגנבו לנו את הבחירות"

נתניהו צילום: יונתן סינדל, פלאש 90
13:30
07.06.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on פעוט ננעל ברכב כשעה וחצי: חולץ במצב בינוני

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע למשכן הכנסת למסור הצהרה לאחר שנענה על ידי ועדת הבחירות בשלילה בנוגע לבקשתו לפגוש את יו"ר הוועדה, השופט חנן מלצר, על רקע הטענות החמורות לפגיעה בטוהר הבחירות האחרונות.

"הגניבות שנעשו בבחירות האחרונות הטו את תוצאת הבחירות. גנבו את הבחירות האחרונות על ידי זיופים מסיביים בקלפיות, היו על כך תלונות, התלונות הללו… חשבנו שהן נבדקו. קראתי בסופ"ש את הכתבה המטלטלת הזאת של העיתונאי קלמן ליבסקינד, והוא מראה שהוא התקשר אישית ל-82 יושבי הקלפיות שהתלוננו על זיופים והמשטרה פנתה רק לשניים מהם", אמר נתניהו.

"אז הם אומרים טוב אנחנו מנהלים חקירות בדרכים אחרות, אני רואה כשמנהלים חקירות נגדי מוציאים רבע מיליארד שקל ושולחים את החוקרים מאינדונזיה עד אלסקה, אבל פה משום מה הם לא היו יכולים לעשות מה שעשה עיתונאי אחד, פשוט צלצל ל-82 וגילה לתדהמתנו מה שאני לא ידעתי, שהם פשוט לא פנו לאף אחד מיושבי הקלפיות הללו. אז זה אומר שמשהו כאן לא בסדר. אני ביקשתי לראות את השופט מלצר, יו"ר ועדת הבחירות. אני יושב פה עכשיו עם חברי בכנסת, כמה דלתות ממנו… סרבו לראות אותי, רצינו לעשות את הדבר הכי פשוט כדי להבטיח שלא יהיה גניבות וזה אומר מצלמות. גם לזה הם סרבו! הם אמרו תחוקקו חוק ואחר כך אמרו אין לכם מספיק זמן לחוקק חוק למצלמות".

"בקיצור יש כאן סכנה אמתית, אסור שיקרה מה שקרה בפעם הקודמת בפעם הזאת. אסור שיגנבו לנו את הבחירות. עכשיו יש לזה תשובה אחת יסודית, שכל אנשי הימין, כל אנשי הליכוד, יבואו ויצביעו מח"ל. כי אם יוסיפו איזה מנדט בקלפיות מסוימות, עוד מנדט מנדט וחצי אנחנו מתגברים על זה בקלות אם כל מצביעי הליכוד ילכו להצביע וכרגע זה לא המצב. כרגע שיעור ההצבעה הצפוי של מצביעי הליכוד, כמו גם בבחירות הקודמות, היה פחות באופן משמעותי מאשר מצביעי השמאל, בפער של 10-15% תלוי בישובים".

"לכן אני אומר לכולם: קודם כל אתם רוצים להתגבר על הזייפנים, להתגבר על אלה שגונבים את הקלפיות? הדבר היחיד שאתם יכולים לעשות זה לבוא ולהצביע באופן מסיבי. וכמובן יש גם את הצעדים שאנחנו מצפים שועדת הבחירות תעשה לקראת הבחירות האלה, אני לצערי לא חושב שזה אפקטיבי כמו המצלמות, אבל חייבים לעשות משהו יותר ממה שעשינו בפעם שעברה כי זה פשוט בלתי נסבל, ואני לא מבין איך השופט מסרב לקבל, אפילו לשמוע את רה"מ שבא ואומר: אתם מדברים על טוהר הבחירות? אתם מדברים על דמוקרטיה? מה זה דמוקרטיה אם לא לוודא את רצון הרוב? הרי לא היינו כאן אם לא היו גונבים בחירות כי היינו מקבלים עוד כמה אלפי קולות ובזה נגמר העניין, היינו מקבלים את המנדט ה-61. כל אחד מהם יכול להיות המנדט הנוסף כדי להכריע את הבחירות עבור הליכוד. אל תשבו בבית ותגידו זה לא משנה, זה ועוד איך משנה. כרגע אנחנו מפסידים, אם תבואו ותצביעו מח"ל אנחנו ננצח ונתגבר על הזייפנים", אמר.1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    מה הולך כאן? מליונים בודדים רוצים להשתלט על המדינה של היועץ המשפטי, יו"ר ועדת הבחירות ואיזה 15 שופטי בית המשפט הנמוך שבירושלים.